2019-2020 Yılında Star Tv de Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?

2019 DA STAR TV DE BAŞLAYACAK OLAN DİZİLERİ SİZLER İÇİN BURAYA EKLEDİK VE TÜM DİZİLER HAKKINDA KISA BİLGİLER VERDİK.. Türk televizyonlarında dizi sektöründe akla ilk gelen kanallardan star tv 2019 sezonuna kanalda yerini koruyan belli bir izleyici kitlesini yakalamış beğenilen söz avlu erkenci kuş gibi dizilerin yanı sıra yeni dizilerde ekleyerek sektördeki yerini korumaya devam ediyor.

Dizilerin ara final yaptığı bu günlerde star tv yeni yapımlarıyla karşımıza çıkıyor televizyon kanalları arasındaki reyting rekabetinin ekranlara sürekli yeni projeler taşıması izleyicilerimizi heyecanlandırırken tv kanallarını ve yapım şirketlerini de bir o kadar zorluyor star tv olarak 2019 yılında ekranlarda yerini alacak yeni dizilerimiz çok iddialı görünüyor buyurun birlikte star tv ekranlarındaki dizileri inceleyelim.

Kardeş Çocukları Dizisi star tv 2019Kardeş Çocukları Dizisi Star Tv

2019 da Kardeş Çocukları adlı star tv nin 27 ocak Pazar günü ekranlarda yerini alacak yeni dizisi gold filmin yapımcılığı faruk teberin yönetmenliği ile karşımıza çıkıyor. Kardeş Çocukları dizi senaristliğini sırma yanığın yaptığı dizide bir yanda İstanbul bir yanda küçük bir köyde iki farklı annenin ve kızlarının yollarının hiç beklenmedik şekilde kesişmesiyle hayat bulan hikayedeki karakterlere can veren dizinin oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ ayça Bingöl nur Fettahoğlu furkan andıç afra saraçoğlu ve murat daltaban yer alıyor.

Kuzgun Dizisi 2019 yılında Star Tv deKuzgun Dizisi 2019- Star Tv

Kuzgun star tv ekranlarında olması beklenen bir başka dizi aşk ve intikam konulu dizinin baş rollerini Barış Arduç ve burcu biricik üstleniyor ay yapım imzası taşıyan dizinin yönetmenliğini bahadır ince üstlenirken senaryosunu kara sevda dizisinin senaristleri de olan burcu görgün toptaş ve özlem yılmaz kaleme alıyor. Dizinin konusu ailesinde ayrı başka bir kimlikle büyümüş ve polis olan babasının intikamını almayı uzun yıllar bekleyen bu sebepten İstanbul’a dönen burada çocukluk aşkı ile yıllar sonra tekrar karşılaşan kuzgunun hikayesi dizide kuzgun ve çocukluk aşkı dila’nın çocukluk yıllarına da sıklıkla değinilecek.

Saray Delikanlısı dizisi 2019 star tvSaray Delikanlısı Dizisi 2019 – Star Tv

Saray Delikanlısı dizisinin baş rollerinde Kenan İmirzalioğlu, Yusuf Çim, Aybüke Pusat ve Bahar Şahin gibi önemli isimler yer alacak. Henüz cast aşamasındaki dizinin ilerleyen günlerde oyuncu kadrosunun kesinleşeceği ve önümüzdeki aylarda deneme çekimlerine başlanacağı bildirildi. Saray Delikanlısı dizisi hakkında detaylı bilgiler ve Saray Delikanlısı nerede çekiliyor konularımızı ayrıca sizlere sunacağız. Star tv de 2019 yılında yaz aylarında çekimlerinin başlaması ve 2019 Eylül ayında yayınlanması beklenen Saray Delikanlısı dizisinin detaylarını sizlere yazmaya devam edeceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019-2020 Yılında Star Tv de Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2019