2019 En Son Babalar Duyar Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 2019 En Son Babalar Duyar Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 2019 En Son Babalar Duyar Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

2019 En Son Babalar Duyar Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak? En Son Babalar Duyar dizisi yeni yılda yeni oyuncular ile ekranlarda yayınlacaktır. En Son Babalar Duyar dizisi için hazırlıklar tamamlandı. Mint Yapım Birol Güven bu sezon bazı dizi çalışmaları oldu. Ancak dizilerden umduğu reytingleri bulamadı.

Birol Güven reytinglerde istediğini bulamayınca eski dizilerinden biri olan ve reytinglerde iyi sıralaması olan bir dizisini tekrar yeni bölümleri ile yayınlama kararı aldı. Yıllar önce yayınlanan En Son Babalar Duyar dizisi yıllar sonra tekrar karşımıza çıkacak. Birol Güven Mint yapım bu sezon Keşke Hiç Büyümeseydik dizisini yayınladı Atv de. Ancak dizi çok fazla sürmedi. Aslında konusu gereği güzeldi ancak hep tekrar düşmeye başlamıştı bile. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 4 bölüm yayınlanabildi sadece. Atv reytingleri bir türlü artmadğı için diziyi final bölümü bile yayınlamadan bitirdi.

Mint Yapımın diğer dizisi olan Çocuklar Duymasın dizisi de gelecek haftalarda final kararı aldı. Çocuklar Duymaısn dizisi önceki sezonda yayınlanıp bu sezonda devam ediyordu ancak reytingleri iddaalı değil malesef. Çocuklar Duymasın dizisi aslında sevilerek izlenen bir aile dizisi ancak önceki sezonun efsane dizilerinin yanında adı pek anılmıyor. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul ile aynı gün yayınlanması onun en büyük şanssızlığı.

Mint Yapım artık iddaalı bir proje ile seyirci karşısına çıkmayı hedefliyor. En Son Babalar Duymasın dizisi eski oyuncuların yanı sıra yeni oyuncularla da devam edecek. En son babalar duyar dizisi eski oyunculardan kimler var? Bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

En Son Babalar Duymasın dizisi ilk kez seyirci karşısına 2002 yılında çıktı. En Son Babalar Duyar dizisinde geçim sıkıntısı içinde yaşayan Mehmet ve Şükran’ın çocuklarının büyümesiyle ortaya çıkan aile içi iletişim problemleri, hayaller, sevgi, saygı gibi konular işleniyordu. Seyirci içlerinden biri gibi gördü onları ve çok sevdi. En Son Babalar Duyar dizisinde lüks bir yalıda yaşayan ve sürekli kendi hayatlarını anlatarak hava atmaya çalışan Sinan ve Müjdan da ayrı bir renk katıyordu diziye. Bir de evin oğlunun bu zengin ailenin kızı Pelin’e aşık olması çok komik anlara sahne oluyordu.

En Son Babalar Duyar dizisinin en komik karakteri de şüphesiz Hallederiz Kadir’di. Levent Ülgen’in canlandırdığı efsane karakter eşi Hülya’yı her seferinde boşanmaktan vazgeçirip kendine aşık edebiliyordu. En Son Babalar Duyar dizisinin karakterleri; Hülya, Dombili Hasan, Entel bacanak Tankut, karısı İpek, Sinan, Müjgan, Rafi ve Çaça.

En Son Babalar Duyar dizisi önceki sezonlarda ki oyuncuları; Ayşegül Atik (Şükran), Ali Erkazan (Mehmet), Hatice Aslan (Hülya), Levent Ülgen (Hallederiz Kadir), Ali Sunal (Mustafa), Arzu Balkan (İpek), Erdem Baş (Dombili Hasan)…

En son Babalar Duyar dizisi 2019 yılında yayınlanacaktır. Ancak eski oyuncularla anlaşılmaya çalışılacak. Eski oyunculardan kabul etmeyenlerin yerine yeni oyuncular dahil olacaktır.  En Son Babalar Duyar dizisi eskiden olduğu gibi Star Tv de yayınlamak istiyorlar. Ancak Star tv olmazsa Trt1, Tv8 ve Kanal 360’da alternatif kanallar arasında.

Sizce 2019 yılında yayınlanacak olan En Son Babalar Duyar dizisi izlenir mi? Yıllar önce aldığı reyting başarısını bu yıllarda alabilir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018