2019 Ocak Söz Dizisi Ateş Neden Öldü Diziden Çıktı Eren Vurdem

Söz Dizisi Ateş Neden Öldü Diziden Çıktı Eren Vurdem 2019... Söz dizisi 2019 yılının ocak ayında ilk 3 hafta yayınlanmadı. Diğer dizilerle ve kanallarla yapılan anlaşma gereği reklam verenlerle anlaşma yapılacağı için Söz dizisi de yayınlanmadı. Söz dizisi 3 hafta yayınlanmayınca dizi ile ilgili bilgiler merak edildi. Bizlerde sizlere dizi ile ilgili önemli bir bilgi verelim.

Söz dizisinde Ateş ölmedi. Çekimlerin son anına kadar sete gelmedi herkes öldü biliyordu ancak şimdi sete geldi ve çekimlere devam ediliyor. Gerçekten fragmanda da öldü gibi gösterilen Ateş’in ölmemesi herkesi şaşkına çevirdi.

Söz dizisi yeni bölümü ocak ayının son haftasında yayınlanacak. Söz dizisi 2019 yılında malesef önemli bir oyuncuya veda ediyor. Söz dizisinde Ateş karakterini canlandıran oyuncu diziden ayrılacak. Söz dizisi başladığından beri en önemli karakterlerden birisi olan Ateş neden diziden ayrılıyor? Böyle bir mutsuz sona neden ihtiyaç duyuluyor?

Söz dizisi son bölümünde Sami Yavuz’un en yakınlarına zarar vermek için harekete geçer. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz yetişir ancak Kopuk’u almayı başarırlar. Tim arkadaşları kardeşleri olan Karabatak’ı almak için harekete geçer. Bunun için yabancı üsse dayanırlar. Canları uğruna onu almaya kararlıdırlar.Amaçları belli ölmek var Karabatak Ateş’i almadan dönmek yok!

Tim’in bu dengi kararlı olması Dragan ve üs bölgesindeki komutanları tedirgin eder. Dragan Tim’den kurtulmak ister ancak yaptığı plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Karabatak’ın ölmeye niyeti yoktur çünkü Şero’yu öldürmek için yemin etmiştir.

Söz dizisi en son yayınlanan bölümde Ateş uçurumdan düşmüştür. Derya da Yavuz tarafından vurulmuştur. Söz dizisine 3 hafta ara verilmeden önce olanlar herkesi merakta bıraktı. Söz dizisi ocak ayının sonunda yeni bölüm yayınlanırken Ateş’in (Karabatak) durumu ne olacak ölecek mi sorusu akıllara takılıyor.

Bizlerde sizlere bu konuyu açıklamak istedik. Gelen bilgileri paylaşalım sizlere. Söz dizisinde Ateş şehit olarak diziden ayrılıyor. Söz dizisinde Ateş karakterini canlandıran Eren Vurdem diziden ayrıldı. Söz dizisinde tarih tekerrür etti diyebiliriz. Bahar ve Yavuz evlenmeye karar verdiğinde Bahar diziden ayrılmıştı. Şimdi de Ateş ve Nazlı evlenmeye karar verdiler ve yine aynı üzücü son! Neden senaristler seyirciyi üzmeyi bu kadar seviyor? Nazlı ve Ateş evlenemeden Ateş diziden şehit olarak ayrılıyor.

Söz dizisi yayına başladığından beri Ateş karakterini canlandıran Eren Vurdem diziden ayrıldı. Eren Vurdem Kimdir?

1988 Konya doğumlu olan oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Hesaplaşma dizisinde yaşadı. Sonrasında İnadına Aşk dizisinde yıldızı parladı. Daha sonra da Son Mektup, Yolculuk, Kutu Cüceler, Şubat, Jin, Arka Sokaklar, Şefkat Tepe, No Ofsayt yapımlarında rol aldı.

Söz dizisinde Karabatak lakabıyla bilinen Başçavuş Ateş Acar karakterini canlandırdı. Söz dizisinde ki son bulan oyuncu için yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Söz dizisinde Ateş ölmedi. Çekimlerin son anına kadar sete gelmedi herkes öldü biliyordu ancak şimdi sete geldi ve çekimlere devam ediliyor. Gerçekten fragmanda da öldü gibi gösterilen Ateş’in ölmemesi herkesi şaşkına çevirdi.

YORUMLAR

 1. Ateş hiç bir zaman diziden ayrılmasın

 2. Söz filmini çok seviyordum ama ateş çıktığı için artık izlemeycem neden başkası değilde ateş ve ayrıca söz böyle devam ederse 4-5 haftaya final olur neden hep başrol oyuncuları diziden ayrılır

 3. olmadı ya Karabatak ayrılmamalıydı diziyi izlemek sarmıycak.

 4. ya bahar neyse de Ateş gibi diziye yavuz kadar renk katan bir oyuncunun diziden ayrılması iyi değil yeni girenlerden biri ölebilirdi veya bu seferde avcının sevgilisi ayrılabilirdi birazda başkaları aşk acısı cekseydi. Lütfen bir mucize olsun ve ateş geri dönsün yoksa reyting iyice düşer ben şahsen çukuru seyrederim o zaman ve ben gibi düşünen birçok arkadaşlarım var ATEŞ ÖLMESİN ..

  1. Bende sana katiliyorum insallah seneryo degisir yavuzun olmedigi gibi ates de olmez

 5. Karabatak neolur diziden ayrılma seni çok seviyorum sen olmasan dizinin dati olmaz neolur yönetmenim eren vurdum diziden ayrilmasinn

 6. Neden ayrildiii cok yakisiyorduu filmeee hic memnun kalmadik bu son karardan

 7. Diziden ayrılması çok saçma

  1. Ya cıkarmayın adamı ya hafızı cıkardınız herkesi cıkarayonuz filmin tadı kalmadı hic valla bir çözüm bulun millet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.