2019 Survivor 1 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Eleme Adayı Kim Oldu

Türkiye Yunanistan olarak başlayan Siyah ve Beyaz takım ile güç dengelemesi yapılan 2019 Survivor 1 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Her oyun yalan eleme oyunu anlamındaki Dokunulmazlık gerçek. Eleme adayı kim oldu Survivor 1 haziran 2019 günü yaşananların özeti.

2019 Survivor 1 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Eleme Adayı Kim Oldu

Siyah ve Beyaz takım arasında kıran kırana mücadele verildi. Beyaz takımın içerisinde yükselen sesler büyük anlaşmazlıklara neden oluyor. Bu da son zamanlardaki performanslarına ve takım oyunlarına yansıyor. Hikmet’in sakatlığı nedeni ile ayrıldığı Survivor yarışmasından sonra ödül oyunlarında birliği sağlayamayan beyaz takım son nefesini 1 haziran akşamı verecek. Sonucunda ise hangi takım kazandı ise rahat adaya dönerken karşı takım eleme adayı vermesi için bireysel dokunulmazlık oynamak üzere adadaki diğer oyunu oynamaya gidecek.

Survivor 1 haziran bireysel dokunulmazlık kim kazandı

İki takım arasında oynanan müsabakayı Siyah takım kazandı. Beyaz takım içerisinde ukalaca kavgalar büyüdü. Hünerlerini takım arkadaşlarına yarışarak göstermesini söyleyen Acun herkesi bireysel dokunulmazlık oyunu oynamaya davet etti. Kazanan oyuncu kendisinin elenmeyeceğini garanti ederken bir takım arkadaşının adını söyleyerek eleme potasına yazdıracak.

Survivor 1 haziran bireysel dokunulmazlık kim kazandı ? Beyaz takım kavga içerisinde bireysel oyuna gitti. Siyah takım son zamanlarda güzel kenetlenerek güzel bir yarış kazandı. Survivor Dominik çekimlerinden gelen haberler doğrultusunda siyah takımın kazandığı bilgisi bizlere ulaştı. Afroditi gecenin çıkan kargaşasında takındığı tavır ile dikkatleri üzerine çekti. Bireysel dokunulmazlık oyunu doğrudan eleme adayı belirlediği için haftanın en önemli oyunudur.

Survivor 1 haziran kim kazandı Hangi Takım

Gelen haberler doğrultusunda Survivor hakkında en güncel haberleri sizlere anlık aktarmaya devam edeceğiz. Beyaz takım konseyde neler konuştu neler yaşandı ? Siz 2019 Survivor kazananı kim olarak görüyorsunuz? Sosyal medyada Yusuf’un destekçisi en çok gibi duruyor. Yarışmalardaki performansı ve efendi konuşması ile dikkatleri her zaman üzerinde tutmayı başarmıştır. Gelecek bölümler hakkında ve Survivor 1 haziran kim kazandı hakkında gelecek detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.