2019 Survivor 1 Temmuz Şampiyon Kim Oldu Türkiye Yunanistan Kim Kazandı ?

Sezonun en önemli Survivor gecesi bu akşam yayınlanacak. Türkiye Yunanistan arasında oynanan 2019 Survivor 1 temmuz şampiyon kim oldu açıklanacak. Acun Ilıcalı’nın muhteşem bir final organize ettiği gecede Survivor 2019 kim kazandı hangi Türk yarışmacı şampiyon olarak büyük ödülün sahibi oldu ?

2019 Survivor 1 Temmuz Şampiyon Kim Oldu Türkiye Yunanistan Kim Kazandı ?

Survivor 2019 Şampiyonluk Ödülü Ne

Survivor Türkiye Yunanistan şampiyonu ne zaman açıklanacak diye merak ediliyor. Büyük güne geldik. Artık ödül oyunu yok artık eleme oyunu yok artık konsey yok. Son defa sahne alacak Survivor 2019 yarışma programının canlı final bölümü var. Tv8’de 20:00 itibari ile canlı yayınlanacak Survivor final bölümünde Türk yarışmacılar arasından şampiyon açıklanacak. Acun Ilıcalı kazanan yarışmacıya şampiyonluk ödülü takdim edecek.

Survivor 2019 Şampiyonluk Ödülü Ne

2019 Survivor 1 Temmuz Şampiyon Kim Oldu Türkiye Yunanistan Kim Kazandı ?

Muhteşem bir Survivor sezonu 1 temmuz pazartesi akşamı ekranlara final bölümü ile veda ediyor. Elemelerin stresi anlat bakalım oyunun heyecanı derken bir sezonu acısıyla tatlısıyla bitirdik. Dün akşam yarı final yarışında karşı karşıya gelen Yusuf Emre’ye karı üstünlük sağlayarak finale adını yazdıran isim olmuştu. Diğer final oyunu ise Okay ile Seda arasında verildi. Yarışmayı can ile diş ile takip eden Seda yarı final öncesi de konuştuğu gibi kazanmaya geldi ve Okay’ı eleyerek finale adını yazdıran ikinci isim oldu. Survivor 1 temmuz şampiyon kim oldu ?

Survivor 2019 Şampiyonu Yusuf mu oldu

Canlı yayında İstanbul noterinin açıklayacağı sonuçları önceden öğrenebilmek gibi bir şansımız yok. Ancak görünen köy de klavuz istemez demiş atalarımız. Özellikle sosyal medya desteğinden de anlaşılacağı gibi Survivor tarihinde final sms oylamasında rakibine en çok fark atacak bir yarışmacı bulunuyor. Yusuf Survivor 2019 şampiyonu olacağını tahmin ediyoruz. Efendiliğini her zaman koruyan ve Bora’nın oyunlarına gelmeyen Yusuf en büyük rakibi Bora’nın plan arkadaşı Seda ile finale kaldı. Bora elenirken Seda’yı şampiyon olarak görmek istiyorum ve bunu en içten duygularım ile söylüyorum demişti. Bu akşam sezonun son bölümün izlemek için 20:00 itibari ile Tv8 ekranlarından ayrılmayın. En heyecanlı ve renkli dakikaların yaşanacağı bir gece izleyeceğiz. Tabi ki Acun’un sunacağı gece sürprizlerle dolu olacak. 2019 Survivor 1 temmuz şampiyon kim oldu Türkiye Yunanistan kim kazandı yazımız hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bize iletiniz. Gelecek sezonda görüşmek üzere. Survivor 2019-2020 yarışmacıları kimdir sitemizi takip etmeye devam edin.

Gecenin Kazanan Yarışmacısı Yusuf Survivor 2019 Şampiyonu oldu.

Survivor 1 temmuz şampiyon kim oldu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2019