2019 Survivor 16 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? 96. Bölüm

Türkiye’nin değil dünyanın takip ettiği TV8’in yarışma programlarından bugün bir eleme adayı çıkacak. 2019 Survivor 16 haziran 96. bölümde dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? Adadan ayrılmak Survivor yarışmacıları için en acı olay. Survivor 16 haziran 2019 İletişim, dokunulmazlık ve eleme adayı kim (survivor 96. bölüm kim kazandı, kim elendi) oldu konumuzun detaylarında.

2019 Survivor 16 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ?

Survivor 16 haziran 2019 özeti

Son zamanlarda özellikle sosyal medya gücünü arkasına alan Yusuf gücünü diğer oyunculara hissettirmektedir. Geceye damgasını Bora ile Yusuf’un kavgası vurdu. Bora bazı planları ile Yusuf’u kızdırmayı başarıyor. Yusuf ise efendiliği ile edindiği sosyal medyada yanlış hareket ediyor. Bora’nın rakip olarak gördüğü Yusuf’u elemek ve sosyal medyayı arkasına alabilmek için yaptıkları bazıları tarafından takdir edilir iken bazıları tarafından ise takipçilerin rakibe kaymasına neden oluyor. Kaybeden takım eleme adayını çıkarmak için ada konseyine gitti.

2019 Survivor 16 haziran eleme adayı kim oldu

2019 Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor’da iki takımda iletişim oyunu için büyük mücadele verdi. Aile ve arkadaş özlemi duyan, mesajlaşmak veya konuşmak isteyen survivor oyuncuları iletişim oyununa çok değer veriyor. İletişim ödülünü erkeklerde Okay kazandı! Kadınlarda ise kazanan Seda oldu! Okay ödülünü Sude ile, Seda ise Bora ile paylaştı.

2019 Survivor 16 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ?

Hangi takım kazandı merak ediliyor. Kazanan takım adasına sevinç çığlıkları arasında dönerken kaybeden takım ise yarışma arkadaşlarına karşı bireysel dokunulmazlık savaşı verdi. Çekimlerin gündüz yapıldığı Dominik adasında 16 haziran akşamı yayınlanacak bölüm hakkında tüyolarımızı sizin ile paylaşmak istiyoruz. Survivor oyunları arasında en önemlisi. Acun Ilıcalı’nın da bizzat söylediği gibi tüm oyunlar yalan bu oyun gerçek. Adada’dan ayrılmasını etkileyen eleme oyunu sonucu ne oldu hangi takım kazandı. Beyaz takımın kazanması gece siyah takıma zor anlar yaşattı. Dokunulmazlık oyununu Siyah takım 10-7 (3 farkla) kazandı. Beyaz takım bunun üzerine eleme adayını belirlemek için ada konseyine gitti.

2019 Survivor 16 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ?

16 Haziran 2019 (96. Bölüm) Survivor  Eleme Adayı Kim Oldu ?

Geceye damgasını vuran Bora ile Yusuf’un tartışması eleme adayının belirlenmesine kadar ilerledi. Sosyal medyada yankılanan yarışma programında ise eleme adayı belli oldu. Acun Ilıcalı’nın sunduğu programda konsey adayları belli oldu. Şimdi ise eleme adayları arasında SMS oylaması yapılacak. Adaya veda edecek isim hangi takımdan olacak 16 haziran günü sonunda belli oldu. Siz eleme adayları arasından kimin eleneceğini düşünüyorsunuz? En az oyu hangi yarışmacı alarak Survivor macerasına Dominik adasında veda edecek ? Tahminlerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Bu akşam olanlara dair fragmanı izleyebilirsiniz.

Beyaz takımın dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından eleme adayını belirlemek için Ada Konseyine gidildi. Eleme sonucunda beyaz takım yarışmacılarından Afroditi, Nikos ve Kyriakos eleme adayı oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2019