2019 Survivor 17 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? Kolombiya Ödülü

Dünyanın rüya ülkelerinden Kolombiya ödülü geceye damgasını vurdu. Ödüle doymayan 2019 Survivor 17 haziran ödül oyunu kim hangi takım kazandı ? Ödül olarak rüya bir ülke açıklandı. Kazanan takım Kolombiya’ya gidecek. Bu ödülü kaybeden takım hayatı boyuncu unutamayacak. Kim kazanırsa hayatı boyunca anlatacak bir anıya sahip olacak.

2019 Survivor 17 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı Kolombiya Ödülü

2019 Survivor 17 haziran ödülünü kim kazandı? Yusuf ve Emre’nin parkurlarda gösterdiği performanslar geceye damgasını vurdu. Bora ve Yusuf arasında polomik alevlenerek devam ediyor. Adeta açlığın artık dayanılmaz bir hal aldığı ancak karınların doyması için tek çarenin ödül oyunlarını bilen oyuncular canla dişle saldırmaya başladılar. İyice azalan takım oyuncuları arasında Yunan’lıların morali çok bozuk. Yeteri kadar SMS oylaması alamayan Yunan yarışmacılar bir bir eleniyor.

Survivor Kolombiya Ödülü Kim Hangi Takım Kazandı

Survivor dün akşam eleme adayı kim oldu ?

Afroditi, Nikos ve Kyriakos eleme adayı oldu. Şimdi ise gelecek Sms oylamaları sonucunda adadan kimin ayrılacağını öğreneceğiz. Sizce en az SMS oylamasını kim alacak ? Hangi Yunan yarışmacı adaya veda edecek ? Finale sayılı günler kala hiç bir yarışmacı Dominik Adası’na veda edip gitmek istemiyor. Nefeslerin tutulduğu her günün artık altın değerinde olduğu özellikle sosyal medyayı etkilemek için Bora ile Yusuf arasındaki çıkan polomikler son bulmuyor. Her bölümünün daha çok stresli geçtiği Survivor eleme adayları arasından bir Yunan yarışmacı adaya veda edecek.

Survivor 17 haziran kim hangi takım kazandı

Afroditi söyleyemediklerini Seda ve Bora’ya karşı döktü. Seda ve bora şok oldu. Seda ve Bora’nın birlikte kurduğu amaç Yusuf’u kötü gösterip sosyal ve SMS desteğini kesmek. Planlarını gerçekleştirebilirlerse Bora şampiyon olabileceğine inanıyor. Şuan Yusuf’un daha çok SMS alacağını biliyor. Survivor 17 haziran kim kazandı hangi takım ? Günlerdir konuşulan büyük Kolombiya Ödülü kimin oldu ?

Survivor 17 haziran kim hangi takım kazandı ?

Survivor 17 haziran kim kazandı 2019

Gecenin gülen yüzü siyah takım oldu. Rüya ülke Kolombiya’ya gitmek için sevinen takımı izleyen beyaz takım açık ara fark ile kaybetti. Yarın Kolombiya ödülünü kazanan takım rüya ülkeye gidecek ve videolarını çekecek. Yarın akşamki bölümde Kolombiya adasından siyah takıma dair görüntüleri izleyeceğiz. Dizihaberi.tv ailesi olarak bir gün bizimde Kolombiya’yı görme şansımız olur inşallah diyor herkese nasip olmasını istiyoruz. İşte bu gece olacakların fragmanı. Emin olmadığımız kulislerden gelen çekim bilgisine göre 10-6 olarak skor tamamlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2019