2019 Survivor 18 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? 10 Bin Euro Ödülünü Kim Aldı

Türkiye’nin yarışma programı kanalı TV8 yeni ödülleri ile devam ediyor. Bu akşam ise 10 bin Euro ödül oyunu oldu. Ekranların merak ettiği 2019 Survivor 18 haziran ödül oyunu kim hangi takım kazandı ve parayı kim aldı. İlk defa para ödül oyunu oynanan Survivor farklılık yaratmaya devam ediyor.

2019 Survivor 18 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? 10 Bin Euro Ödülünü Kim Aldı

Dün akşamki Kolombiya ödülünü kazanan siyah takım 10-6 lık skor ile huzur bulmuştu. Kendilerini motive etmeyi başaran siyah takıma karşı şimdi ise beyaz takım 10 bin euro ile teselli bulmaya çalışacak. Her bölümün yeni bir heyecan olduğu Survivor adasında gerilim bitmiyor. Survivor 18 haziran salı kim kazandı parayı kim aldı tüm Türkiye tarafından takip edildi. 10 Bin Euro şuan için 67 Bin TL yapıyor. Orta seviyede güzel bir araç alınabilir yada küçük çaplı bir iş kurulabilir.

Survivor 18 Haziran Salı neler oldu özeti ve analizi

Bu akşamki yayının çekimleri bitti. Çekimler sırasında uzun zamandır tartışmaları bitmeyen Bora ve Yusuf arasında sürtüşme daha da alevlendi. Kavgalar üzerine kurulu reyting rekortmeni Survivor 18 haziran salı günü tarihi buluşmada kaybettiği reytinglerin peşinde gibi görünüyor. Bora yanına aldığı Seda ile Yusuf’un ayağını kaydırmaya çalışıyor. Bunları net şekilde gören izleyiciler Yusuf’a ulaştıramıyor. Çok fazla fan toplamış olan Yusuf finale emin adımlar ile yaklaşıyor. Takipçiler ise Bora’nın yaptıklarından dolayı kan kaybettiğini finali bile göremeyeceğini görse bile kendi eli ile Yusuf’u tebrik edeceğini söylüyor.

Survivor 18 Haziran Salı neler oldu özeti ve analizi

Survivor 18 haziran 10 Bin Euro Para Ödülünü Kim Aldı ?

Beyaz takımın yüksek performans sergilediği 18 haziran günü gülen taraf oldu. Para ödülü almaları rüya ülke Kolombiya tatilini kaçırmalarını bir nebze olsun dindirdi. Ancak beyaz takıma bu yetmedi. Tabi her kazanılan ödül aynı zamanda karşı takım psikolojik olarak çökmesine de neden oluyor. Bu yüzden çok önemli. Ayrıca beslenmeleri ve fiziki güçlerini de etkilemiş oluyor. Kıran kırana bir mücadele izlediğimiz 18 haziran Survivor kim kazandı 10 bin Euro para ödülünü kim aldı sizlere detayları ile açıkladık. Siz de olanlar hakkında yorumlarınızı bize konu altından yazarak iletiniz.

Survivor 18 Haziran 10 bin euro kim hangi takım aldı 2019
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019 Survivor 18 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? 10 Bin Euro Ödülünü Kim Aldı (1 Yorum)

  1. Yusuf çok ukala ve saygısız kendini beğenmiş biri.kendine yapılmasını istemediğini sende başkasına yapma.kendileri bağırınca birşey ok.beyaz takımdan bora bağırınca tepki veriyorlar.bu ne şaçmalık. Emre de yuduf da birbirinin aynısı,Boraya karşı tahammülsüzlük var.Bora ne yapsa onlara batıyor.hadlerini bilmiyorlar.fazla kendini beğenmiş iki insan.umarım kazanamzlar.siyah takım olarak da fazlaca ukalalık var.bir sayı aldıklarında saçma sapan ekranlara hareket yapıyorlar.umarım beyaz takım hep kazanır.seda orada en başarılı bayan yaŕışmacı ve çok hañım efendi.başarılarının devamını dilerim.borada en başarılı erkek yaŕışmacı.

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019