2019 Survivor 2 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor 2 haziran hangi takım kazandı ? Siyah takım ile beyaz takım arasnda inanılmaz mücadele. 2019 Survivor 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı günün sonunda eleme adayı kim oldu adadan ayrılacak isim Büşra mı ?

2019 Survivor 2 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor 2 Haziran akşamı Dalaka ile Büşra arasındaki oyun fragmanlara bile konu oldu. Peki oyunu kim kazandı ? Toplar aynı saniyede paneli kırdı ve iki oyuncu birden sevinmeye başladı. Acun siyah tak mı beyaz takım mı kamera kayıtlarına bakacağız dedi. Fragmanda bile aynı salisede kırılan panelde kime puan verildi ? Yavaşlatarak Survivor 85. bölüm fragmanını izlediğinizde kırmızı panelin salise farkı ile önce kırıldığını puanı siyah takımda olan Dalaka’nın aldığını göreceksiniz.

Survivor 2 Haziran Dokunulmak Oyunu Kim Kazandı ?

Beyaz takımın kaybetme şansı kalmadı ancak kan kaybetmeye devam ediyor. 2 Haziran Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Dominik’ten gelen çekim haberlerinde neler var ? Büşra’nın adadan ayrılması yaklaştı. Gerçek hayatındaki başarı dolu hikayesi Survivor’da hüsran ile sonuçlandı. Sürekli oyun kaybetmesi takım arkadaşları tarafından eleştiriliyor. Psikolojik olarak ta çöken Büşra’nın bundan sonraki işi çok zor.

2 Haziran Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 2 Haziran Eleme Adayı Kim Oldu ?

2019 Türkiye – Yunanistan Survivor birincisi sosyal medyada büyük yer kaplıyor. Tv8 kanalının reyting kaynağı yarışma programı için çekimlerin çok önden gittiğini biliyoruz. Bizlere çekimlerden gelen haberler doğrultusunda sizlere en güncel ve tv de gösterilmemiş bilgileri veriyoruz. 2 Haziran eleme adayı Büşra oldu. Adadan büyük ihtimal ile de ayrılacak kişinin Büşra olacağını düşünüyoruz. Ancak Yılın kazanan yarışmacısını şimdiden sizlere söyleyebiliriz.

Survivor 2 haziran kim elendi

Survivor 2 Haziran Hangi Takım Kazandı.

Survivor yarışmasının birincisi şuandan belli. Yılın sonunda Kıbrıs’ta yapıldı diye gösterilecek yarışmanın çekimleri neredeyse bitti denilebilir. Yarışmanın kazananı ise Yusuf oldu. Survivor 2019 kim kazandı diye merakın devam ettiği günlerde sizlere tahmin değil çekimlerin gerçek haberini vermek istiyoruz. Bu hafta sakatlanıp yarışmadan ayrılan Hikmet ise bir ay önce yarışmaya veda etmişti ancak yayınları biz geç izliyoruz. Bu yüzden de Survivor birincisinin Yusuf olduğunu biliyoruz. 2 haziran kazanan takım adasına rahat bir nefes alarak dönerken beyaz takım bireysel dokunulmazlık için takım içerisinde ter döktü.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.