2019 Survivor 20 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? Ödül Ne

TV8’in yarışma programı 2019 Survivor 20 haziran ödül oyunu kim hangi takım kazandı ? Survivor 20 haziran ödülü ne oldu ? Siyah ve beyaz takım arasında yaşananlar ve Survivor 20 haziran özeti hakkında tüm detaylar konumuzun devamında.

2019 Survivor 20 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı Ödül Ne

Bu akşam kıran kırana bir mücadele için çekimler tamamlandı. Akşam 20:00 itibari ile TV8 kanalında gösterilecek yarışmanın sonuçları belli oldu. Yusuf ile Bora arasında çekişme devam ediyor. Yanına Seda’yı da alan Bora, Yusuf’un üzerindeki halk desteğini kırmak için büyük çaba sarf ediyor. Yer bölümde artan tartışmanın dozu 20 haziran Survivor ödül oyununda patladı. Seda’nın sözleri ile destek bulan Bora Yusuf’un üzerine yürüdü. İkili arasında büyük ağız dalaşı yaşandı. Fiziki müdahaleye dönmeyen tartışma siyah ve beyaz takımı birbirine düşürdü. Yunanlı sporcular ise olayı hayretler içerisinde izledi.

2019 Survivor 20 haziran kim kazandı

Türkiye – Yunanistan olarak başlayan, güç dengelemesinden sonra siyah ve beyaz takım olarak ayrılan 2019 Survivor 20 haziran ödül oyunu kim kazandı ? Hangi takım kazandı diye merak edilen yarışma programının çekimleri gündüz tamamlandığından sonuçları öğrenmek çok ta zor olmuyor. Dominik adasından gelen haberlere göre geceye ödül oyunundan daha çok Yusuf ile Bora’nın kavgası gündeme oturacak ve reyting alacak. Polomik ve kavgalardan reyting almaya çalışan bir yarışma programı haline gelen Survivor için gelecek sezon çok farklı olacak. Bizzat Acun Ilıcalı’nın Türkiye Yunanistan Survivor’unda yeterli reyting almadığı için açıklamalarda bulunmuştu. Gelecek sezonda yeniliklerin kanalı TV8’den çok farklı Survivor yarışması izleyeceğiz.

2019 Survivor 20 Haziran Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı ?

Kolombiya ödülünü alan siyah takımın ardından 10 bin Euro para ödülünü kazanan beyaz takım 20 haziran ödül oyunu için sahaya çıktı. Yusuf ile Bora arasındaki kavganın durulmadığı gecede gülen taraf siyah takım oldu. Ödülü kazanarak beyaz takımı iyice sinirlendiren siyahlılar 20 haziranın galip takımı oldu. Şimdi ise yarınki maça iyi bir moral ile hazırlanıyorlar.

Survivor 20 haziran Yusuf ve Bora’nın kavgası

2019 Survivor 20 haziran ödülü ne ?

Ödül oyunları ile fiziki güce ulaşan iyi moral depolayan yarışmacılar eleme oyunlarına hazırlanıyor. 20 haziran günü maçı kazanan siyah takıma sunulan yemek ödülü beyaz takımı çok kızdırdı. Kolombiya ödülü ile güzel bir gün geçirip iyi beslenmiş siyah takım 20 haziranda kazandığı Survivor yemek ödülü ile bir kez daha vücut direncini topladı. Dokunulmazlık oyununa bir gece daha yaklaştığımız günde alınan bu akşamki ödül siyah takımı çok iyi motive etti. Beyaz takım ise kayıptan sonra takım içerisinde ciddi tartışma yaşadı.

2019 Survivor 20 Haziran Ödülü Ne
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019