2019 Survivor 21 Haziran Sembol Oyunu Kim Kazandı ? Ödül oyununu hangi takım aldı ödül ne

Survivor’un bu yıl ki en önemli oyununun çekimleri tamamlandı. Finalist olmak için koltuğa oturacak kişiyi belirleyen 2019 Survivor 21 haziran sembol oyunu kim kazandı ? Finali garantilemek için bireysel yarışan yarışmacılardan kim kazandı. Bugün oynanan ikinci oyun ise Ödül oyunu oldu. 2019 Survivor 21 haziran ödül oyunu kim hangi takım kazandı ? 21 Haziran ödülü ne oldu.

2019 Survivor 21 Haziran Sembol Oyunu Kim Kazandı Ödül oyununu hangi takım aldı ödül ne

Bu gün Survivor’da final belli oldu. Sembol oyununu kazanan oyuncu hayaller ile geldiği Survivor’un en önemli oyununu kazandı. Çekimlerinin gündüz yapıldığı yarışma programı TV8 kanalında yayınlanıyor. Nefeslerin tutulduğu her şeyden daha önemli olan sembol oyununu kazanmak için birbirleri ile bireysel mücadele eden siyah ve beyaz takım oyuncuları ekran başındakilerin nefeslerini kesen performans izlettirdi. 2019 Survivor finalisti kim oldu 21 haziran günü sembolü kim aldı ?

Survivor 21 haziran sembol oyunu kim kazandı

Gecenin ikinci merak edilen oyunu ise 2019 Survivor 21 haziran ödül oyunu kim kazandı ödülü hangi takım aldı. Verilen yemek ödülünü hangi takım yedi. Çok önemli iki oyunun oynandığı gecede tüm yarışmacılar iddialıydı. Finalist koltuğuna oturmak için en iyi performansları ile parkura giren yarışmacılar sakatlanmaktan son anda kurtuldu. Bora’nın son zamanlarda Seda ile birlikte kurduğu planlara düşmeyen aksine daha çok oy kazanan Yusuf’un şampiyon olması büyük ihtimal görünüyor.

2019 survivor ödül oyunu kim hangi takım kazandı

Yunan’lı oyuncu Dalaka çok takdir ediliyor ve şampiyon olmasına ihtimal veriliyor. Yunan oyunculardan ise Dalaka şampiyonluğa en yakın isim olarak lütfediliyor. Yusuf’un her oyun olmasına çok sinirlenen Bora 21 haziran akşamı sembol oyunu ve ödül oyunlarında yine yerinde duramadı. Finalisti belirleyecek sembol oyunu için koltuğa en yakın isim Dalaka ve Yusuf olarak görülüyor. Bora’nın ise yapılan anketlerde pek şansı olmadığı açıkça ortada.

2019 survivor 21 haziran ödül ne

Çekimlerin gün içerisinde yapıldığı yeni bölümün akşam saatlerinde yayınlandığı yarışma programı 2019 Survivor 21 haziran sembol oyunu kim kazandı tahmin etmek zor değil. Konumuzda size detayları ile tahminlerimizi ilettik. 2019 Survivor ödül oyunu kim hangi takım kazandı diye merak ediyorsanız beyaz takım gecenin kazanan yüzü olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu günün anlam ve önemi tarihi yarış olacak sembol oyununu kim kazandı? Önemli olan Survivor ise hayatta kalabilmek ve adını final koltuğuna sabitlemektir. İşte bu akşam yaşanacakların fragmanı.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Yani ödülü beyazlar mi kazandi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.