2019 Survivor 22 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ?

Dün akşam oynanan sembol oyunundan sonra finale bir adım kala 2019 Survivor 22 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı ? Yarışmacıların hayatta kalma mücadelesinde yarışmacı sayısı az olunca ölüm mücadelesine dönüştü. Bora ve Yusuf’un kargası bitmedi. Siyah ve Beyaz takım arasındaki mücadele nefes kesti.

2019 Survivor 22 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ?

Survivor 22 haziran Yusuf ile Bora’nın mücadelesi. Birbirleri ile eşleşen iki ezeli rakip bu sefer sözde değil parkurda mücadele verdi. Bu karşılaşmanın hem Survivor anlamı vardı hem de birbirlerine karşı olan kin ve nefretin simgesiydi. Bora kazanıp Yusuf’u yendim demek istiyordu. Yusuf ise içerisinde tuttuğu duygularını parkurda Bora’ya karşı kullanmak istiyordu. Siyah ve Beyaz takım arasındaki gecenin en güzel karşılaşmasını Yusuf kazandı.

2019 Survivor 22 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 22 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı ?

Takım içerisinde en ufak bir hatanın sonuca yansıdığı az sayıda kalan yarışmacıların hepsi çok iyi biliyor. Hız herşey iken hata yapmamak ta en önemlisi. Dalaka dengesini kaybedince düştü. Takımına puan kaybettirdi. Afroditi ise gösterdiği üstün performans ile Survivor 22 haziran dokunulmazlık oyununun ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha gösterdi. Çok kritik bir gece izledik. İki takımında çok çekişmeli bir oyun izledik. Özellikle Yusuf’un röportajı maçın sonucunu bizlere iletiyordu.

2019 Survivor 22 haziran dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı

Siyah takım kaptanı Yusuf iki dokunulmazlığı da alarak takımı komple finale taşıyabiliriz. Bunun için takım olarak yarışacağız ve eleme adayı çıkartmayacağız dedi. Ezeli rakibi Bora’ya karşı gösterdiği performans ile de tüm takım arkadaşlarına örnek oldu. Sosyal medyada yükselen Yusuf şampiyon Survivor 2019 nidalarına gereken cevabı veriyor.

2019 Survivor 22 haziran eleme adayı kim oldu

2019 Survivor 22 haziran dokunulmazlık oyunu hangi takım kim kazandı ? Gecenin galibi olan Siyah takım adasına rahat geçerken beyaz takım eleme adayı vermenin hüznü ile yıkıldı. Mücadeleden sonra Bora yine Yusuf’a karşı sözler sarf etti. Yusuf her zamanki gibi efendiliğini korumayı başarması ile SMS oylarına oy kazandırdı. Finale sayılı günler kala dokunulmazlık oyunu altın değerinde. En dişli ve güçlü rakipler artık birbirlerine karşı mücadele veriyor. Bu akşam olacakların fragmanı. Siz bu yıl hangi yarışmacıyı şampiyon görmek istersiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019