2019 Survivor 24 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ?

TV8’in ana yarışma programının sonuna yaklaşırken geldiğimiz 2019 Survivor 24 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı merak giderek artıyor. Bora ile Yusuf’un kavgası halen bitmedi. Şampiyonluk mücadelesinde en iyi rakiplerin kaldığı Survivor’da böyle mücadele görülmedi.

2019 Survivor 24 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı

Annesinin okuma yazma bilmediği Yusuf gerçekten çok iyi yetiştirilmiş. İyi duygular ile aşılanmış büyütülmüş bir annenin güzel oğlu Türkiye’nin gururu oldu. Üzerinde oynanan tüm entrikalara ve oyunlara gelmeyen bir Yusuf’u konuşuyoruz. Aldığı terbiye onu her zaman beladan koruyan iyi olanı tercih etmeye yönelten aile eğitimi her halinden anlaşılıyor. Bora Yusuf’un elinde olduğunu bildiği şampiyonluğu alabilmek için çalışıyor. Yanına aldığı Seda ile kurduğu oyunlara aldırış etmeyen Yusuf gereken cevabı her zaman parkurda veriyor.

2019 Survivor 24 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Hangi Takım Adadan Mutlu Ayrıldı ?

Fragmanı iyi izlediğinizde aslında sonucu anlayabiliyorsunuz. Survivor takımının 24 haziran galibini biz şu sözlerden tahmin ettik. Bora’nın oyunu kaybettikten sonra isyanı ve rakibi olan Yusuf’un kazanmasına olan gösterdiği tepki. Bora’nın verdiği röportaj burada çok önemli. Rakip takımın kazandığını ima ediyor. Skoru dair bir şey demiyor ancak 24 haziran dokunulmazlık oyunu Yusuf’un takımında kaldı. Bora eğer kazansaydı böyle davranıp konuşmazdı.

Survivor 24 haziran kim kazandı 2019

Finale bir adım daha yaklaştığımız Survivor 2019 gecesinde Dalaka geceye damgasını vurdu. Çıkardığı performans ötesi parkur yarışı ile ekran başındakilerin adeta nefesini kesmeyi başardı. Sosyal medyada parkur yarışı izlenme rekoru kırdı. Aynı zamanda ise hemen hemen her Survivor 2019 videosunun altında izleyicilerden gelen yorumları takip ettiğimizde şampiyon Yusuf yazılarını görüyoruz. Finalde yapılacak sms oylamasında Yusuf’un rakibine açık ara fark atacağını düşünüyoruz.

Survivor 24 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 2019 finale kim kalacak ?

Her şeyin reyting olarak düzenlendiği tv programlarını tahmin etmek çok ta zor değil. Haftalar öncesinden sonuç belli idi. Bora’nın Yusuf’a karşı konuşmaları ile finalistler belli oldu. Finalin izlenme alabilmesi ve sms geliri sağlayabilmesi için koltuğa Yusuf ve Bora’nın oturması gerekiyor. Tek yapılması gereken ise finale kadar ortamın iyice kızıştırılıp Yusuf ve Bora’nın finale kalmasını sağlamak. Düşünün iki pasif oyuncu finale kalırsa reyting alır mı sms atan olur mu? Ancak Yusuf’un Bora ile oylamaya çıkması şuanki Survivor’da en mantıklı reytingsel hareket olacaktır. Halkın kanalı olan TV8 ödülü Yusuf’a takdim edecektir. İşte tüyoları aldığımız Survivor 24 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı hakkındaki bilgileri içeren o fragman. 23 Haziran gecesi seçim nedeni ile yayınlanmayan yarışma programının hazır ancak ekranlarda verilmemiş yeni bölümü 24 haziran pazartesi akşamı TV8 kanalında yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019 Survivor 24 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? (2 Yorum)

  1. Yusuf ve emre elensin.ekranlarda ukalaca el ve kol hareketleri yapıyorlar.bora sanki dokunulmaz olduklarını sanıyorlar.umarım elenirler.Bayanlarda favorim seda,Erkeklerde de okay ve bora üçü de final koltuğunu hak eden yarışmacılar. Kendilerini şimdi den teprik ediyorum ve başarılar diliyorum.

  2. Bora’ya ilk sataşan yusuf,ekranlarda bunu bora yapmış gibi gösteriliyor ve yusuf önce karekterine baksın ve boranıñ ailesine söz söyleme gibi hiçbir hakkı yok.bu davranış da bu insanın nasıl bir karektersiz olduğunu ortaya koyuyor.yarışmada terbiyesizce el ve kol hareketleri yaparak kendinden yaşça büyük insana ukalalık yapmakta sınır tanımıyor.işine geldiği gibi sen benim büyüğümsün diyor fakat bunu söyleyen bir insan büyüğüne sayğısızlık yapmaz.yusuf ukala biri ve emrede onun yolunda gidiyor.umarım erkeklerde de bora ve okay final koltuğuna oturan yarışmacı olur. yusuf ve emre elenirler.

Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2019