2019 Survivor 24 Haziran Kim Elendi Gitti ? Türkiye Yunanistan 103. Bölüm

TV8’in en büyük yarışmasının sonuna yaklaşırken, 2019 Survivor 24 haziran dokunulmazlık oyununda kim elendi gitti merak ediliyor. Bora ile Yusuf’un kavgası halen bitmedi. Şampiyonluk mücadelesinde en iyi rakiplerin kaldığı Survivor’da kimler eleme adayı oldu?

2019 Survivor 24 Haziran Türkiye Yunanistan Dokunulmazlık Oyunu Kim Elendi Gitti
2019 Survivor 24 Haziran Türkiye Yunanistan Dokunulmazlık Oyunu Kim Elendi Gitti

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?

Zor şartlarda yetiştirilmiş Yusuf’a halk desteği git gide artıyor. 24 haziran gecesinde Yusuf başarılı yarışmalarr geçirirken kulaklarını yine tıkadı. Bu davranışlar Bora ‘yı sinirlendiriyor! Bora ile Yusuf arasında yine yüksek gerilimler yaşanan haftanın 2.Dokunulmazlık oyununda ilk dokulmazlığı siyah takım kaybetti.

Siyah takım ikinci dokunulmazlığı 10’a 4 kazanarak eşitliği sağlasa final oyununu Beyaz takım 3-2 kazandı. Bu sonucun arkasından Survivor ‘da elenecek adayın Siyah takımdan olacağı netleşti.

2019 Survivor Yusuf kulağını tıkarken

24 Haziran 2019 – Survivor Dokunulmazlık Oyununda Kim Elendi ?

Survivor’ın 103. bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden siyah takımda Dimitra ile Panagiotis eleme potasına giren isimler oldu. Dalaka’nın daha önce Survivor finalisti olmasının kesinleşmesi Dimitra ve Panagiotis ‘in oylamasız direk elemeye gitmesine sebep oldu. Yapılan genel oylama sonucunda ise Yunan yarışmacı Panagiotis elendi ve survivor ‘a veda ederek adadan ayrıldı…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2019