2019 Survivor 25 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Coco Bongo’ya hangi takım gitti

2019 Survivor 25 haziran ödül oyunu kim kazandı adada neler yaşandı ? Gecenin motivasyon ödülü Coco Bongo için yarışan siyah ve beyaz takım arasındaki mücadeleyi kim kazandı ? Gece Kulubü ödülü ekran başında yakından takip edildi.

2019 Survivor 25 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Coco Bongo’ya hangi takım gitti

Siyah takımdaki son zamanlardaki kayıp takım içerisindeki strese neden olmaya başladı. 24 haziran günü verdikleri bir yunan oyuncu ile bir kişi daha eksilen siyah takım Yusuf’un isyanına neden oldu. Açım diye bağıran yarışmacılar birbirlerine karşı olmayacak sözler sarf etmeye başladılar. Özellikle Yusuf’un konuşması geceye damgasını vurdu. 2019 Survivor 25 haziran ödül oyununu kazanmaktan başka çaresi olmayan siyah takım hem moral olarak motive olmak istiyor hem de beslenerek fiziki gücünü geri kazanmak istiyor. Bunun için son güçleri ile 2019 Survivor 25 haziran ödül oyunu kim kazandı Coco Bongo’ya hangi takım gitti büyük önem arz ediyor.

25 haziran Survivor ödül oyunu kim kazandı

Yeniliklerin kanalı TV8 25 haziran Survivor ödül oyunu ile yarışmacıları heyecanlandırmayı başardı. Dünyaca ünlü gece kuluplerinden birisi olan Coco Bongo Türkiye’de herkesin hayali. Bora son zamanlarda kazandığı oyunlar ile takımına büyük motive veriyor. Ancak egosunun yüksekliği takım içerisindeki birliği de bozuyor. Kulube eğlenmeye gitmek için Bora yarışmyacak. Bora’nın Survivor’da tek umudu var. O da Yusuf’un elinde olduğunu düşündüğü liderliği ondan almak. Eğer Bora bu hayalini gerçekleştirebilir ise hayattaki en mutlu gününü yaşayacak. Kendisine ezeli rakip olarak gördüğü Yusuf’u yenmek ona en büyük duyguyu yaşatıyor.

25 haziran Survivor ödül oyunu hangi takım kazandı Coco Bongo

2019 Survivor 25 haziran Gece Kulubü Coco Bongo ödülü kim kazandı ?

Beyaz takımın son zamanlarda yakaladığı trend çok etkili devam ediyor. Kanala iyi reyting kazandıran Bora’nın Yusuf’u yenme planı da işe yarıyor gibi. Yusuf’un destekçilerinin artması ve Bora’nın Yusuf’u yenememesi için finale çıkacak iki adaydan önce Bora’nın biraz oyun kazanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden son haftaya girdiğimiz Survivor gecesinde 25 haziran salı akşamı ödülü yine beyaz takım kazanacak ve Yusuf iyice zorda bırakılacak. Bizim tahminlerimiz bu yönde. Analistlerimiz reyting toplanması ve sms sayısının artması için böyle olduğunu tahmin ediyor. Bu akşamın fragmanı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2019