2019 Survivor 26 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? Finale Kim Kaldı Eleme Adayı Kim Oldu

Nefeslerin tutulduğu son haftaya girdiğimiz Survivor yarışma programında sinirler kopma noktasına kadar gerildi. Yılın en önemli oyunlarından birisinin oynandığı 2019 Survivor 26 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı ? 2019 Survivor 26 haziran kim finale kaldı belli oldu artık bundan sonra her şey halkın elinde.

2019 Survivor 26 haziran kim eleme adayı oldu

2019 Survivor 26 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı

Nefeslerin tutulduğu altın değerindeki mücadele için tüm yarışmacılar ölümüne parkurda yarıştılar. Adeta nefeslerini tutarak parkuru tamamlayanlar oldu. Siyah ve beyaz takım arasında büyük bir çekişme izledik. Daha önce hiç bu kadar iddialı ve çekişmeli Survivor izlememiştik. Finaller öncesi on elemeler. Yusuf diyor ki ” düşünsene bir kazanıyoruz bu akşam direk finaldeyiz “. Beyaz takımın amacı ise komple takım olarak siyah takımı elemek ve finale kalmak. Kıran kırana bir mücadele sonunda iplerin koptuğu bir akşam yaşadık.

2019 Survivor 26 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı

2019 Survivor 26 haziran eleme adayı kim oldu ?

Artık son düzlüğe çıkıldığı Survivor gecesinde kimsenin kimseye tahamülü yok. Bora’nın son zamanlarda yanına Seda’yı alarak Yusuf’un sinirleri ile oynama projesi de tutmamış gibi duruyor. Çok iyi aile eğitimi almış olan Yusuf terbiyesini bozmadan Survivor 2019 şampiyonu olma yolunda yürümeye devam ediyor. Siyah takımın özellikle son 1,5 haftadır yitirdiği trendi ile önemli isimleri takımından kaybetti. Beyaz Takım’ın oluşturduğu grafik motivasyon ve ödül oyunlarındaki besinler ile 26 haziran akşamı parkura daha da güçlü çıkacak.

2019 Survivor 26 haziran eleme adayı kim oldu ?

Survivor 26 Haziran Kim Kazandı ?

2019 yılının en önemli dokunulmazlık oyunlarından birisinin çekimleri gün içerisinde tamamlandı. Akşam 20:00 itibari ile TV8 kanalında verilecek yeni bölümde neler olacağını çekimlerdeki arkadaşlardan öğrendik. Gelen bilgilerin Yusuf’u üzeceğini düşünüyoruz. Fragmanda olduğu gibi Yusuf çok üzgün ve bitik çünkü siyah takım bu gün kaybetti. Henüz kanalda yayınlanmamış olsa da sonucuna ulaştığımız 26 haziran gecesinde yaşanacakları sizlere aktardık. Her zamanki gibi Yusuf Bora kavgası devam edecek ve yeni şekillenmeler olacak. Geceye ise damgasını kazanan beyaz takım vuracak. Şimdi ise 2019 Survivor 26 haziran kim eleme adayı oldu bu konuşuluyor. Bilgisi gelir gelmez sizlere bunu da açıklayacağız. Dizihaberi.tv olarak bizi takip etmeye devam edin.

Survivor 26 Haziran Kim Kazandı ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019 Survivor 26 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? Finale Kim Kaldı Eleme Adayı Kim Oldu (2 Yorum)

  1. İyi aile terbiyesi alan bir insan büyüğü ne yaparsa yapsın el kol hareketi yapıp onu masimiyormuş gibi ukalalık yapı yor ve bunun yanısıra da gakaret ediyor.bu mu ? İyi aile terbiyesi almış insan

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019