2019 Survivor 28 Mayıs Kim Kazandı ? Ödül Ne ? Yusuf Köpek Balığını Vurdu mu

Türkiye – Yunanistan 2019 Survivor 28 mayıs kim kazandı ? Yıldızlar’a karşı yarışan oyuncuların son gecesi. Yıldızlar son gün ödülü alabildi mi? Survivor 28 mayıs ödül ne merak ediliyor. Adaya yaklaşan köpek balığı kuyruğunu gören Yusuf Sude’ye et için avlamak istediğini söyledi. Peki Yusuf Köpek Balığını vurdu mu avlamayı başardı mı?

2019 Survivor 28 Mayıs Kim Kazandı Ödül Ne Yusuf Köpek Balığını Vurdu mu

Adaya dahil olan geçmişin Survivor yıldızları son mücadelelerini verdi. Survivor 28 mayıs kim kazandı ? Yıldızlar ile ada sakinleri arasında yapılan ödül oyunu sonucunda kazanan taraf yıldızlar takımı oldu. Yarışma programının en heyecanlı bölümünü izledik diyebiliriz. Çamur havuzuna dalıp çıkan sporcular zaman zaman önünü çamurdan göremedi ancak ezbere koşmaya devam ettiler. Yıldızlara özel hazırlanan bu akşamki parkurda Survivor 28 mayıs hangi takım kazandı biz de merak ediyorduk. Çekimlerin tamamlanması ile ödülü alan tarafın yıldızlar olduğunu sizlere aktarabiliriz.

Survivor 28 mayıs kim kazandı

Yıldızlar ile yapılan yarışmada Survivor 28 mayıs ödülü ne ? Kazanan takım salı günü hangi ödülü aldı. Son mücadelesini veren yıldızlar takımına ne ödül ve verildi biliyor musunuz? Asıl verilen ekranlardaki ödül değil yarışmacıları hayati risk taşıyan parkurda yarıştırmanın bedeli olan dört gün üzerinden nakit ödeme yapıldı. Hem gelen beş Yunan yarışmacıya hem dört gün için yarışmaya katılan beş Survivor geçmiş yıldız yarışmacısına nakit para karşılığında anlaşılan ücret ödendi. Ekranda gösterilen ufak ödüller ise çok küçük ödüller.

Survivor 28 mayıs ödülü ne

2019 Survivor 28 mayıs Yusuf Köpek Balığını tuttu mu avlayabildi mi vurdu mu ? Çok merak edilen bu zamana kadar en tehlikeli sahneyi izledik. Uyudukları zaman yengeç ve akreplerin içerisinde zor dakikalar geçirmiştik. Daha öncesinde yılanlar ile yarışmacılara tanık olmuştuk ancak biz korku nedir bilmeyiz nidası ile Yusuf’a 28 mayıs gecesi şahit olduk. Kıyıya yaklaşan kuyruğu görülen köpek balığı tüm adayı tedirgin etti. Sık sık adada balık tutmak için açılan yarışmacılar köpek balığından korktular. Ancak içlerinde biri vardı korku nedir bilmiyordu. Gözü kara Yusuf balığı görür görmez Sude ben gidiyorum dedi. Vurduğumu düşünsene dedi. Ne kadar çok et çıkar bize diye gözleri kararmıştı. Düşünmeden ilkel ekipmanlarını alarak suya atlayan Yusuf köpek balığının peşine düştü.

Survivor 28 mayıs Yusuf köpek balığunu vurdumu

Survivor 28 mayıs yıldızlar takımı kazandı mı yada hangi takım kazandı ? Bizlere şuana kadar gelen bilginin yıldızlar takımının kazandığı yönde. Survivor 28 mayıs ödülü ne yıldızlar takımı dört günlük yarışma için kaç para aldılar ? Adada aç kalan yarışmacı hayatını düşünmeden okyanusa atladı. Survivor Yusuf Köpek Balığını vurdu mu tutabildi mi? Survivor 28 mayıs hangi takım kazandı neler oldu özeti ile verdik. Sizler de bize yorum kısmından düşüncelerinizi gönderin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019