2019 Survivor 29 Haziran Kim Kazandı Finale Kim Kaldı ? Final Yarışı

Artık şampiyonun belli olacağı saatleri sayarken 2019 Survivor 29 haziran kim kazandı finale kim kaldı ? Yarışma programının nefesleri kestiği akşamda Seda Okay’a karşı oynadı. Bir kadının erkeğe karşı yarıştığı 29 Haziran Survivor finalisti kim oldu ?

2019 Survivor 29 Haziran Kim Kazandı Finale Kim Kaldı ? Final Yarışı

Nefeslerin tutulduğu adeta son saatlere girdiğimiz Survivor’da 29 haziran akşamı en önemli oyunlardan birisi oynandı. Şampiyon olmasına büyük ihtimal olarak bakılan Yusuf Emre’ye karşı oynadı. Yarışmacılar Bora’nın elenmesinden sonra sükunet içerisinde oyunlara katılmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Yusuf ile Bora’nın tartışmaları ile geçen Survivor’un yerini saygı ve sessizlik aldı. Herkes çok dikkat ediyor ve son düzlüğe girdiğimiz bu hafta şampiyon belli olacak.

Survivor 29 haziran neler oldu özeti ?

Survivor 29 haziran 2019 özeti birbirinden çekişmeli sahnelere tanık oldu. Bunlar içerisinde ise Seda’nın Okay’a karşı mücadelesi oldu. Parkurda bayan adayın erkek adaya karşı yarışması eşitsizlik olarak kabul edilse de Seda hiçbir zaman bir erkek ile parkura girmeye korkmadım dedi. Ancak fiziksel güç dengesinin haksızlık olduğu gecede Okay ise şampiyon olmayı çok istiyorum dedi. Şanslıydı çünkü karşısına Yusuf ya da Emre yerine Seda gelmişti. Her ne kadar güçlü bir yarışmacı olsa da ikisinin de sınıfları ayrı idi. Kıran kırana bir mücadele izlediğimiz gecede finale kalan isimler belli oldu.

Survivor 29 haziran neler oldu özeti

2019 Survivor 29 Haziran Kim Kazandı Finale Kim Kaldı ?

Emre Yusuf’a karşı gösterdiği mücadeleden yenik ayrıldı. Yusuf’un parkurda geçtiği Emre aslında en yakın arkadaşlarından birisi. Ancak Survivor hayatta kalma mücadelesi söz konusu olunca bir nefeste bitirdiği parkurda takım arkadaşını üzdü. Sosyal medyada da yorumların %99’u Yusuf’un destekçisi olduğunu açık söz ile belli ediyor.

2019 Survivor 29 Haziran Kim Kazandı Finale Kim Kaldı

Siz Survivor 2018-2019 yarışmasını kimin kazanmasını istiyorsunuz ? Sms desteğinizi kime verdiniz ? Yusuf’un açık ara önde olduğu yarışma programında kimin destekçisi olduğunuzu bize yorumlar kısmından yazınız. 2019 Survivor 29 Haziran Kim Kazandı Finale Kim Kaldı ? Final Yarışının nefesleri kestiği gecenin gülen yüzleri Yusuf ve Seda’ya başarılar diliyoruz. Ancak Yusuf sms oylamasında şampiyon olacak gibi duruyor. Bunu sosyal medya yorumlarından edindiğimiz tahminlerimize dayanarak söylüyoruz. Gecede olacaklara dair 29 haziran Survivor fragmanı yayınlandı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2019