2019 Survivor 30 Haziran Yarı Final Kim Kazandı ? Yunanistan Finale Kim Kaldı Türklerden Finale Kim Çıktı

Dört Türk ve dört Yunan oyuncunun kaldığı dev yarı final. 2019 Survivor 30 haziran yarı final kim kazandı ? Yunanistan finale kim kaldı Türklerden finale kim çıktı ? Survivor 2019 finalistleri kim oldu ? Finale kalan isimler sms oylamasına kalacak.

2019 Survivor 30 Haziran Yarı Final Kim Kazandı Yunanistan Finale Kim Kaldı Türklerden Finale Kim Çıktı

Türk yarışmacılar arasında kaybetmeyi düşünen iddiası olmayan yarışmacı kalmadı. Emre yarışı kazanacağına inanıyor. Verdiği parkur öncesi röportajında Yusuf’a karşı oynayacağımı tahmin ediyorum ancak yapacak bir şey kalmadı. Arkadaşım seni seviyorum ancak Survivor’un amacı hayatta kalmak dedi ve parkurda Yusuf’u eleyip finale çıkmak istediğini söyledi.

Survivor 30 Haziran Yarı Final Kim Kazandı ?

Sosyal medyanın şampiyon gözü ile baktığı Yusuf Emre’ye karşı yarıştı. Yarışın galibi finale çıkacak ve diğer oyuncu otomatikman elenecek. Bu güne kadar büyütülen Survivor ağacındaki meyveyi alma yarışında Yusuf’un üzerine düşen son görev. Sosyal medyadan büyük destek gören Yusuf’un kaybetmek gibi bir şansı yok. Tüm Türkiye’nin gözü üzerinde yarışmacı için son parkur.

Survivor 30 Haziran Yarı Final Kim Kazandı

Diğer tarafta ise finale çıkacak iki isim var. Seda ve Okay. Bir kızın erkeğe karşı hem de Sms oylamasında Bora’yı elemiş Okay’a karşı parkurda yarışması etik olmadı. Seda’nın büyük öz güveni var. Benim karşıma erkek te çıksa ben kazanırım diyor. 30 haziran akşamı finale kim kaldı dediklerinde benim diyecek Seda iddiasını korumaya devam eden yarışmacı. Özellikle yüksek fiziki güce sahip Seda’nın son oyunu bu akşam.

2019 Survivor Finalisti Kim Oldu

Seda’nın rakibi Okay ise Survivor şampiyonu olmak için geldim diyor. Birçok parkurda yarıştım polomiklerden uzak durup efendiliğimi her zaman korumaya çalıştım ben bu şampiyonluğu hak ediyorum diyor. Rakibimi parkurda fark ile geçerek finale adımı yazdıracağıma inanıyorum. Karşıma da kim çıkarsa çıksın Türkiye’nin takdiridir ancak benim içimde şampiyon olacağıma dair büyük bir ışık var diye sözlerini tamamlıyor. Survivor finale kim kaldı 2019 yılı diye arattıklarında Okay’ı görecekler dedi.

Yunan Yarışmacılardan Finale Kim Çıktı ? Kim Elendi ?

Survivor 2019 yarı final gecesi 30 haziran günü Yunan Takımı da iddiasını sürdürdü. Nikos, Afroditi, Katerina ve Dimitra arasında geçen mücadelede kazanan yarışmacı finale çıkmaya hak kazandı. 30 Survivor Haziran Yunan yarışmacılardan finale kim çıktı ? Heyecanın artık son noktasına geldiğimiz finalden önceki son oyunu izlediğimiz 30 haziran pazar akşamı finale kalan oyuncular belli oldu.

Yunan Yarışmacılardan Finale Kim Çıktı ? Kim Elendi ?

Siz finalde SMS oylmasında kimi destekleyeceksiniz? Sosyal medyanın takip ettiği Yusuf sizce şampiyon olmayı hak eden yarışmacı mı? Peki ya Emre ? Okay ? Seda için neler düşünüyorsunuz ? Oyunuzu kime atmak isterdiniz bize yorumlar kısmından iletiniz. Muhteşem 2019 Survivor 30 haziran yarı final kim kazandı kim elendi gecenin o fragmanı.

Muhteşem gecenin galibi Türk takımından Yusuf ve Seda oldu. Finalde karşı karşıya gelecek iki yarışmacıya başarılar diliyoruz. Yunan takımından ise Dalaka ve Dimitra finale kaldı şampiyonluğu ise Dimitra alarak Survivor 2019’u tamamladı. Şimdi sıra Türk yarışmacının açıklanmasında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2019