2019 Survivor 5 Haziran Anlat Bakalım Kim Kazandı. Kazanan Takım Ödülü Ne ?

Survivor’un en heyecanlı yarışması anlat bakalım kim kazandı çok merak ediliyor. 2019 Survivor 5 haziran anlat bakalım kim kazandı ? Kazanan takım ödülü ne oldu ? Siyah takım mı beyaz takım mı hangi takım kazandı ?

2019 Survivor 5 Haziran Anlat Bakalım Kim Kazandı. Kazanan Takım Ödülü Ne

Sunucu’nun da katıldığı anlat bakalım yarışması her takımda üçer kişiyi alıyor. Beyaz takım üç, Siyah takım üç kişi olarak yarışıyor. Ancak 5 haziran akşamı sunucu da yarışmacılara dahil oldu. Bir kere beyaz takım için anlatacak bir kere de siyah takım için anlatacak. Günün sonunda ise anlat bakalım yarışmasını kazanan ödülünü yiyecek.

Survivor 5 Haziran Anlat Bakalım Ödülü Nedir ?

Elindeki kelimeleri en hızlı şekilde takım arkadaşına yasaklı kelimelere takılmadan anlatabilmeyi başaran takıma ödül verilecek. Anlat bakalım 5 haziran ödülü poğaça. Hemdi beş tane ayrıca peynirli. Adada zor günler geçiren yarışmacılar için hazırlanan ödül onlar için çok değerli. tüm bir sezon boyunca poğaça yemediler. Hatta çoğu gün karınları aç olarak uyudular. Özellikle konferans kelimesinin anlatımı geceye damgasını vurdu.

2019 Survivor 5 Haziran Anlat Bakalım Kim Kazandı

Sunucunun anlatımları ile siyah takım 1 beyaz takım 0 olarak yarışmaya başladı. İkinci turda Yusuf Emre yarıştı ve 2 tane bildiler. Beyaz takımdan Seda ve Bora çıktı. Beyaz takım 3 puanı aldı ve skoru bir bire ulaştırdı. Peki Survivor 5 haziran anlat bakalım oyununu kim kazandı ? Sude ile Emre arasında tartışma çıktı. Siyah takım sadece bir tane bilerek yarışmaya devam ederken. Bora anlatıma geçti ve Okay tahmin etti. Puanı kazanan siyah takım oldu. Okay birtane bilemedi.

Survivor 5 haziran parkurlarda olduğu gibi anlat bakalım yarışmasında da beyaz takım önde gitti. Poğaçayı yiyen takım beyaz oldu. Siyah takım yarışmadan iyice düştü. Survivor 5 haziran anlat bakalım kim kazandı ?

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.