2019 Survivor 7 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ?

Ödül oyunlarını geride bıraktığımız bugün haftanın en önemli oyunu oynanıyor. 2019 Survivor 7 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı ? Eleme adayı kim oldu. Siyah takım mı beyaz takım mı? Adaların düşünceleri ne.

Survivor 7 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı ?

Yunanlı yarışmacılar azınlıkta kaldı. Survivor’un en önemli oyunu yaşam damarı. Aylardır şampiyonluk için emek veren yarışmacılar finale doğru bir adım daha yaklaşabilmek için en iyi performanslarını sergilediler. Kaybeden takımdan eleme adayı çıkacak. Çıkan adayın ise beş aydır verdiği Survivor hayat mücadelesi sonunda şampiyonluk hayalleri ellerinden kayıp gidecek.

2019 Survivor 7 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı

Okay bugün boynuz kafası ile yarışmaya katıldı. Beyaz takım olarak geldiklerini Türk Yunan diye bir şey olmadığını söyledi. Siyah takım yedi, beyaz takım altı kişi olarak savaşacak. Kaybetmeleri durumunda kemik kadrodan bir can eleme adayı olacak. Emre ortadaki büyük hayallerden bahsetti. Büyük bir dokunulmazlık oyunu var ödül oyunundan çok farklı dedi. Hatasız bir oyun çıkartmamız gerekiyor yoksa Survivor’u kaybedersin dedi. Beyaz takım motivasyolarının yüksek olduğunu gösterdi.

Survivor 7 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı

Açlık isyanlarına kayıtsız kalmayan Ülker çiziviç’in sunduğu Survivor’da herkese bir paket ikram edildi. Dokunulmazlık oyunu öncesinde tüm ada yarışmacıları Ülker Çiziviç yiyerek açlıklarını bastırdılar. Parkurda önce hızlıca ilerlemek sonra sayıları doğru yerleştirmek ve atışları düzgün yapmak öne çıkan ilk dikkat edilmesi gerekenler  oldu. Yazı turada siyah takım kazandı. İlk seçimi yaparak yarışma başladı. Survivor 7 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı ?

İlk yarışmacılar Siyah Takımdan Katarina Dalaka rakibi Seda’yı seçti. Emre, Okay’a karşı oynayacak. Spyros ise Nikos’a karşı yarışacak. Survivor’un en önemli oyunu belkide yaşam pazarı 7 haziran dokunulmazlık hangi takım kazandı? Akabinde bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 7 Haziran 2019 Suvivor eleme adayı kim oldu merak ediliyor.

2019 Survivor 7 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı

Bizim tahminlerimize göre Yusuf’un takımı bu gecenin galibi olarak gülen taraf olacak. An itibari ile başlamış yarışma programını takip ediyoruz. Peki siz bu akşam dokunulmazlık oyununu kim kazanacağını düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.