2019 Survivor Yusuf’un Annesi Zeynep Hanım’a Ne Oldu ?

Oğlu Yusuf çok güzel bir sezon çıkartmayı başardı. 2019 Survivor Yusuf’un annesi Zeynep fenalaşarak kısa bir baygınlık geçirdi. Acun ekibinin hemen müdahale ettiği Zeynep Hanım’ın durumu nasıl ne oldu ? Oğlunu televizyonda gören anne duygusundan rahatsızlık geçirdi.

Survivor Zeynep Hanım’a ne oldu ? 

Zor şartlarda yetişmiş yaşadığı zorluklarda aldığı saygıyı oğlu Yusuf’a her zaman aşılamış süper bir annenin başarısı oğlu Yusuf’un Acun Ilıcalı gibi biri ile aynı ortamda bulunması onu canlı yayında tüm Türkiye’nin izliyor olması duygu seline neden oldu. Yaşlı anne duygularına daha çok dayanamadı.  Olduğu yere duygu selinden bayılan Zeynep yarışmada duygusal anlar yaşattı. Yusuf’un adaya gelirken annesinin koluna bağladığı filar onun şansı oldu. Yarışmaya katılmasındaki tek amacı vardı. Ailesine maddi sıkıntısız bir hayat yaşatmak oldu. Zor şartlarda yaşayan Yusuf zor günler geçirdiğini, yatacak yerini, açlık, yarışmalar, gergin stresler hepsi ayrı ancak takvim ilerledikçe özlem en ağır basanı olduğunu söyledi. Yusuf’un son sözleri ise şuan yanınızda kim var ise değerini bilin onları mutlu edecek birkaç söz söyleyin dedi. Allah kimseyi ailesinin yokluğuna alışma durumu yaşatmasın diyerek tüm stüdyoyu yasa boğdu.

2019 Survivor Yusuf’un Annesi Zeynep Hanım’a Ne Oldu ?

Doktorlardan gelen habere göre Zeynep Hanım’ın gözlerini açtığını öğrendik. Biraz kendisine gelen Zeynep Hanım şuan Yusuf’u canlı yayından takip edemiyor. Bir injeksiyon olan ve durumu iyi olan bu büyük yürekli anneye biz de dizihaberi.tv ekibi olarak büyük acil şifalar diliyoruz. Böyle bir oğul yetiştirdiği ve onu Türkiye’ye tanıttığı için. Seni seviyoruz Zeynep anne sen hiç üzülme Yusuf artık Türkiye’nin oğlu. Sen zor hayattan gelerek böyle temiz ve güzel bir insan yetiştirdin en zoru başardın.

2019 Survivor Yusuf’un Annesi Zeynep Hanım’a Ne Oldu ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2019