2019 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz)

2019 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz). Survivor 2019 programı 2 Şubat 2019 akşamında itibaren Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Survivor her sezon merakla bekleniyor. Gerek yarışmacıları gerekse yarışmaları ile her zaman merak ediliyor. Ada da zorlu yaşam koşulları içerisinde yarışmacılar bazen tartışmalar kavgalar yaşarken bazen de birlikte verdikleri bu mücadele de sıkı dostluklar ediniyorlar.

Survivor 2019 programı her şeyi ile seyircisinin beğenisini kazanıyor. Survivor’da daha önce yarışmalarda ve bazı sahnelerde sürekli yabancı şarkılar çalıyordu. Bu şarkılar da Türk izleyici tarafından merak ediliyordu. Bizlerde bu sezon bu şarkıları sizlerle paylaşmak istedik. Survivor 2019 programında duyduğunuz şarkıları müzikleri bu konumuzun altında sizlerle paylaşacağız.

Acun Ilıcalının yabancı şarkılarla donattığı önceki Survivor yarışmalarından edindiğimiz bilgilere göre 2019 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler de oldukça fazla olacak gibi. Bizde hangi gün kaçıncı bölümde bir şarkı çaldı ise sizlerin istekleri doğrultusunda buraya anında eklemeye çalışacağız. Bu konuda yorum kısmına yazabilirsiniz..

5 Mart 2019 Survivorda Çalan Jenerik fon müziği Qafe Ensrümental

2019 Survivor Türkiye Yunanistan Yarışmasında Damla’nın ağladığı sırada çalan arka fondaki yabancı şarkı Nikos Kypourgos– The Gypsy Girl şarkısı:

5 Şubat 2019 Survivor Yunan kızın Ağladığı sahnede çalan şarkı Mark Eliyahu – Drops

5 Şubat 2019 Survivor Ödül Oyununda Çalan Yabancı Şarkı: Soha – Mil Pasos

 

Sizlerde dinlemek istediğiniz şarkıları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Konumuz güncellenecektir ve yeni yabancı şarkılar eklenecektir. Survivor 2019 programında sürekli yabancı şarkıları çalıyor biliyorsunuz ki… Peki neden hiç Türkçe şarkı çalmıyor? Sizler de Türkçe şarkıları programda duymak istemez misiniz? Yoksa programın konseptini ve hareketliliğini sadece yabancı şarkılar mı anlatıyor? İşte Survivor 2019 da en son çalan yabancı şarkılar listesi:

2019 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler konusunda sürekli güncel bir sayfa hazırladık sizler için. Her isteğinizi buraya eklemeye çalışacağız.

2019 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler İsteklerinizi gün ve bölüm olarak aşağı yazın lütfen..

Damla ağlarken çalan şarkı Nikos Kypourgos – The Gypsy Girl

2019 Survivor Fragmanda çalan yabancı şarkı: Ayşe isimli izleyicimizin isteği:

Adını yazmayan ziyaretçimizin isteği Survivor 2019 de çalan son yabancı şarkı:

 

Albina isimli Yorumcumuzun İsteği: 18 mart pazar günü ada konseyine gitmeden önce çalan şarkı: The Rolling Stones – Paint It, Black

23 Nisan 2018 Pazartesi günü çalan Keman eşliğindeki o güzel şarkıyı da sizler için ekliyoruz.. Şarkı gerçekten cok iyi..(Tete isimli yorumcumuz için)

Survivorda 2019 Türkiye Yunanistan yarışlarında çeşitli tarihlerde çalan yabancı şarkı:

2019 Survivor öncesi geçen sezon 8 mayıs salı günü çalan yabancı şarkı Merve ağlarken çalan müzik Mark Eliyahu – Journey:

Yorum yazan Muratın İsteği: Biraz önce gönüllüler telefonla konuşurken “wwhhhhyyy” diye çalan bir şarkı vardı. Eski bir şarkı. Hatırlayamadım o şarkıyı bilen var mı? 8 Mayıs salı Survivorda çalan şarkı:  maria mena just hold me

Gülcenin isteği: Konseyden sonra uyurken çalan şarkı: Buika – No habra nadre en el mundo

Yılmaz isimli ziyaretçimizin isteği 22.05.2018 78.bölümde ilk Çalan yunanca şarkı:

5 Şubat 2019 Survivor Ödül Oyununda Çalan Yabancı Şarkı: Soha – Mil Pasos

YORUMLAR

  1. Latin bir şarkı çalınmıştı. Baila mı wayla mı diyor nakaratında tam emin değilim ama onun gibi bir şey . Bilen varsa yazabilir mi?

  2. 13 haziran 2019 da. Aileler ile ilk buluşan kişide çalan şarkı

  3. 19 haziran dokunulmaz lik oyununda faragman gösterirken çalan müzik nedir

  4. 19 haziran fragmanda çalan şarkı

  5. 19.06.2019 survivor panorama bitiş müziğini merak ettim sanki sting’in desert rose benzeri bir kadın vokal tınısı vardı

  6. Spyros un eniştesiyle buluştuğu an çalan şarkı bulursanız sevinirim

  7. Spyros un eniştesiyle buluşurken çalan müzik bulurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.