2019 Yeni Yılın İlk Haftası Kanallarda Hangi Filmler Yayınlanacak?

2019 Yeni Yılın İlk Haftası Kanallarda Hangi Filmler Yayınlanacak? 2019 yılının ilk haftasına girerken kanallarda dizilerin yayınlanmayacağını sizlere duyurmuştuk. Böyle olunca da kanallar yayın akışına büyük ihtimalle filmler yerleştirecekler.

2019 yılı ocak ayının ilk 3 haftası yani 21 Ocak’a kadar Trt1 hariç hiç bir kanal dizilerin yeni bölümlerini yayınlamayacak. Bu yüzden de yeni yılın ilk 3 haftası bol bol film görebilirsiniz ekranlarda. Kanallar filmlerle ve dizilerin özel bölümlerini yayınlayarak yayın akışını doldurmaya çalışacaktır. Bizler bu konumuzda sizlere filmlerin listesini vererek hangisini lizlemek istediğinizi seçme fırsatı sunuyoruz.

Sinemaya gidip izleme fırsatı bulamadığınız ama olsa da izlesek dediğiniz bir çok film 2019 ocak ayının 3 haftasında ekranda yayınlanabilir. Bu da film izlemek isteyenler için büyük fırsat. Şimdilik film yayın akışı belli olan Kanal Foxtv oldu. Sizlerle tüm kanalların yeni yılın ilk 3 haftasında yayınlanacak filmlerin listesini yapacağız.

Foxtv Türk filmleri ile yeni yılı karşılıyor. 2019 ocak ayında Fox TV’nin yayınlayacağı filmlerin listesi şöyle;

1 Ocak Salı günü Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı İkinci Şans Filmi yayınlanacak.

2 Ocak Çarşamba Günü Kan Kardeşler Filmi saat 20:00 da yayınlanacaktır.

3 Ocak Perşembe Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Alihan Türkdemir’in başrolünde yer aldığı baba oğul dramı Hadi be Oğlum dizisi ekranlarda olacak.

4 Ocak Cuma günü Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un başrolünde yer aldığı Organik Aşk filmi yayınlanacak. Organik Aşk filmi TV de ilk kez Foxtv ekranlarında olacak.  Fox TV de yayınlanacak olan filmler saat 20:00’da yayınlanacaktır.

ATV DE OCAK AYINDA YAYINLANACAK FİLMLER;

Hızlı ve Öfkeli (Tüm serisi)

Marslı Salı akşamı saat 20:00 da yayınlanacak. 

Godzilla Salı akşamı saat 22:50’de yayınlanacak.

Labirent Ölümcül Kaçış Filmi Çarşamba 20:00 da,

Pamuk Prenses ve Avcı filmi perşembe 20:00 da

Atv ocak ayı için bir çok film yayınlayacak. Ocak ayı sonuna kadar film serisini Atv ekranlarında izleyeceksiniz.

Diğer kanallarda yayınlanacak olan filmler de yakın zamanda netleşir. Sizlerle film listesini paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler dizilerin olmadığı bu 3 haftada hangi filmlerin yayınlanmasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Kanallar yorumlarınızı görerek o filmi yayınlama kararı alabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018