2019 Yılbaşı En Çok İzlenen Kanal, 31 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

31 Aralık Yılbaşı Reytingleri en çok izlenen kanal hangisi, Yılbaşı En Çok İzlenen Kanal 2019 Yılbaşı Akşamı En Çok Ne İzlendi, 31 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları burada tüm detayları ile sizlerle olacak. Yılbaşı akşamı diziler ekrana gelmedi ama yılbaşı özel programları vardı her kanalda. Özellikle Tv8 ekranlarında en güzel yılbaşı etkinliği yaşandı diyebiliriz. Diğer kanallardan daha çok özenen Tv8 Yılbaşı Akşamı En Çok Ne İzlenen kanal olacaktır. 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçlarında bakalım hangi programlar yarışacak..

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları En Çok Hangi Kanal İzlendi, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel mi?Yılbaşı Reytingleri 31 Aralık 2018 Pazartesi en çok izlenen kanal

1. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel / TV 8
2. Çocuklar Duymasın Yılbaşı Özel / Kanal D
3. Egenin Hamsisi Final / TRT 1
4. Kim Milyoner Olmak İster Lılbaşı Özel / ATV
5. Yaparsın Aşkım Yılbaşı Özel / Fox TV
6. Yılbaşı Gazinosu / Star TV
7. Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel / Show TV

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı günü Reytinglerinde bu hafta Çukur ve Söz dizisi reytinglerini artıracak gibi görünüyor. Çünkü Trt1 de Egenin hamsisi dizisi gittikçe reyting kaybederken Kanal D film yayınlama başladı. Atv dizi yayınlamıyor, yerine Kim milyoner olmak ister olacak.. Ayrıca Atv de yayınlanan Kim Milyoner olmak ister de geç başlayınca 31 Aralık 2018 Pazartesi Reytinglerinde sıralama çok değişmese de dizilere talep daha çok olacağı için reytinglerin de artması gündeme gelecektir.

31 Aralık 2018 pazartesi yılbaşı reyting sonuçlarıTV8 ekranlarında Yılbaşı Reytingleri 31 Aralık 2018 Pazartesi en çok izlenen kanal yayınlanıyordu pazartesi salı akşamı ancak programın final yapmasının ardında O Ses Türkiye yarışması yayınlanacak. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel en çok izlenen program tv8 de en çok izlenen kanal olacak görünüyor..

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları Ab Total

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçlarında yer alacak yapımlar şöyle:
1. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel / TV 8
2. Çocuklar Duymasın Yılbaşı Özel / Kanal D
3. Egenin Hamsisi Final / TRT 1
4. Kim Milyoner Olmak İster Lılbaşı Özel / ATV
5. Yaparsın Aşkım Yılbaşı Özel / Fox TV
6. Yılbaşı Gazinosu / Star TV
7. Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel / Show TV
8. Elif / Kanal 7Yılbaşı akşamı 31 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Trt1 Egenin hamsisi farklı bir yayın sergileyecek. Her hafta pazartesi ekran değişiyor yayınlanan diziler farklılaşıyor ve reytinglerdeki mücadele 12 kasım pazartesi günü de farklı bir hal alıyor.. 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçlarında bu hafta Atv de Kim milyoner olmak ister yarışması yayınlanacak atv de.. 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçlarında Çukur Söz Yasak Elma ve Kanal D de Bende Kal filmi ekrana gelecek. 31 Aralıkta tüm kanallar kaldığı yerden devam edecek reyting mücadelesine..

2019 Yılbaşı En Çok İzlenen Kanal, 31 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

Tv ekranlarında en çok merak edilen konuların başında gelen reytingler bakalım 17 Aralık pazartesi günü nasıl sonuçlanacak. 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma İzlenme Oranlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Sevilen dizilerin olduğu pazartesi reytinglerinde Can Kırıkları dizisi erken final yapıp yayından kaldırıldı bu hafta ekrana gelmeyecek.

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı gününde Reyting Sonuçları (Ab-Total) Pazartesi akşamlarının reyting mücadelesi her hafta değişmeye başladı. 24 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları (Ab-Total) Çukur Söz Kim milyoner olmak ister Yasak Elma ve Master Chef yarışmaları reytinglerde mücadele edecek olan başlıca dizi ve programlar olarak göze çarpıyor. Bakalım 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı günü ipi hangi dizi göğüsleyecek birinci kim olacak izleyip göreceğiz.2019 Yılbaşı akşamı En Çok İzlenen Kanal hangisi

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Yasak Elma Can Kırıkları

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab-Total) sonuçlarını sizlere yazmadan evvel kısa kısa diziler hakkında bilgiler sunalım sizlere. Geçtiğimiz haftanın total reyting birinci olan Çukur dizisi muhtemelen bu haftada Total reytinglerde birinci olacaktır. 31 Aralık Söz dizisi reyting sonuçları oldukça önemli, bizim için Çukur dizisi yine birinci olacak ama Söz dizisi de kadrosuna yeni kattığı isimlerle oldukça iddialı olacak görünüyor.

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab)

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Total)

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Çukur Söz Can Kırıkları

Fox tv de ekrana gelen Yasak elma dizisi bakalım 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarında kaçıncı sırada yer bulacak geçtiğimiz haftalarda düşüşe başlayan dizi bakalım bu hafta nasıl bir sıralama elde edecek izleyip görelim. Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Egenin hamsisi dizisi de oldukça düşük reyting almasına rağmen yarışa devam ediyor ve 31 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarında bakalım Ab ve Totalde nasıl bir sonuç elde edecek.

31 Aralık 2018 Pazartesi yılbaşı akşamı Reyting sonuçları

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reytinglerinde Kanal D ekranlarında bir litre gözyaşı dizisinin tekrarı yer alacak 24 Aralık akşamında. Master Chef ise tv8 ekranlarında ilk başladığı haftaları adeta mumla arıyor. Çünkü pazartesi ve salı günleri reyting almak oldukça zor. 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting sıralamasında bakalım kaçıncı sırada yer alacaklar izleyip görelim.. İşte 31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı günü yayınlanacak olan dizi ve programlar:

1. Çukur / Show TV Geçtiğimiz hafta Total ve Ab reytinglerinde birinci olan çukur dizisi 17 Aralık 2018 Pazartesi günü de büyük ihtimalle reytinglerde uzak ara birinci olacak. hem Total hem de AB grubunda liderliğini devam ettiren çukur dizisi 31 Aralık Pazartesi Yılbaşı reyting sonuçlarında da büyük ihtimalle ilk sıradaki yerini sağlamlaştırmaya devam edecek.

2. Söz / Star TV Geçen hafta Total reytinglerde 2. sırada yer alan Star TV’nin 3. sezonuyla devam eden Pazartesi günü dizisi olan söz dizisi çukur dizisinden geriye düşse de 2. sıradaki yerini korumaya devam ederken yeni oyuncular transfer ederek diziyi tekrardan ilk sıraya koyabilmek için ve reytinglerde olduğunu bulabilmek için mücadeleye devam ediyor. Bakalım yeni oyuncularla söz dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi günü reytinglerde kaçıncı sırada yer alacak.

3. Yasak Elma / Fox TV geçtiğimiz yıla göre reytingleri bir hayli düşmeye başlayan Yasak Elma dizisi Fox TV ekranlarında Pazartesi günü ekrana gelmeye devam ediyor. Koca koca yalanlar dizisinin bitmesi ve Can kırıkları dizisinin yayından kaldırılması ile birlikte yasak Elma dizisinin reytinglerini de bir miktar artış eklense de geçmişteki reyting oranlarına göre oldukça düşük puanla alıyor. Yasak elma bakalım 31 Aralık 2018 Pazartesi günü AB ve Total grubunda kaç reyting alacak merak ediliyor.

4. Egenin Hamsisi / TRT 1 ekranlarında devam eden Ege’nin hamsisi dizisi reytingleri düşük olsada yoluna devam ediyor. 31 Aralık 2018 Pazartesi günü reyting sonuçlarında Ege’nin hamsisi fazla bir reyting beklentisi olmasa da 3 civarına yaklaşan reyting oranı ile ilk 10 sıraya girmenin mücadelesine vermeye devam edecek. TRT 1 dizileri ne sahip çıktığı için kolay kolay pes etmiyor ve erken final yapmıyor D yeni sezon dizileri başlamasına rağmen mücadelesine ve varlığını kurmaya devam ediyor.

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab-Total) 

1. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel / TV 8
2. Çocuklar Duymasın Yılbaşı Özel / Kanal D
3. Egenin Hamsisi Final / TRT 1
4. Kim Milyoner Olmak İster Lılbaşı Özel / ATV
5. Yaparsın Aşkım Yılbaşı Özel / Fox TV
6. Yılbaşı Gazinosu / Star TV
7. Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel / Show TV

17 Aralık 2018 Pazartesi Reytingleri

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reytinglerinde ilk sıralarda yer alacak dizileri ve programları buraya yazacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle aşağı fikirlerinizi yazınız.

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sıralaması Ab ve Total Sonuçları

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Çukur dizisinin birinciliği ile sonuçlanacak bu garanti olan tek sonuç:

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab)

 

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Total)

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Bir önceki hafta (Ab-Total) Çukur Söz Yasak Elma Can Kırıkları dizilerinin net sonuçlarını şimdi görüyorsunuz. Salı günü sabah 10.00 da yenilenecektir.

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Çukur Söz Yasak Elma

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçlarını sizler için buraya ekleyeceğiz ve 1 Ocak salı günü saat 10.00 dan hemen sonra ilk olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Bakalım Can Kırıklarından boşalan reytingler hangi diziye gidecek hangi dizi 31 Aralık günü reytinglerini artıracak merak edilen bu sonuçları Ab ve Total izlenme oranlarını sizlere sunacağız.

31 Aralık 2018 Pazartesi Yılbaşı Reyting Sonuçları (Ab Total) Çukur Söz Yasak Elma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019 Yılbaşı En Çok İzlenen Kanal, 31 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları (11 Yorum)

 1. Bu arada merhaba Oguz bey hos buldum 🙂 nasilsiniz iyisinizdir insallah kizlarinizda iyidirler insallah

 2. Hayir ya Oguz bey ben yinede iyi dusunuyorum iyi olsun 🙂 modumu dusuremezsiniz 😎 ilk kez bir diziyi fragmanini izler izlemez sevdim ya Keremi hic sevmezdim onu bile sevdim gozume bi hos geldi yani 🙂
  malesef kanalD oyle hemen final yapiyor sans tanimiyor bile

  • Bir litre gözyasini bende izliyorum ve gayette güzel bir dizi bazı sahneleri çıkarırsak, ama maalesef kanal kötü..

 3. Bir litre gozyasi dizisini sevdim ama o opusme sahnesi nedir allah askina ya kizin kac yasi var ya olmazki hic dogru degil ve gercekten guzel durmuyor

 4. Ya hangi diziyi izlemeye basliyorum reytingine bakiyorum dusuk sonrasida final off ya bu nedir
  muhtesem ikiliyi bekliyorum fragmanini izledim insallah reyting toplaya biler ve final yapmaz

  • Asi hoş geldin, onunda cok tutulacağını sanmıyorum, çünkü kanal D izleyenlerine güven vermiyor, hangi dizi başlarsa reyting alamadı diye hemen biitriliyor, bu yüzden de dizi güzel bile olsa millet bakmak ve bağlanmak istemiyor..

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2018