2019 Yılbaşı Gecesi Ünlüler Konserlerden Ne Kadar Para Kazandı?

31 Aralık 2018 Yılbaşı Gecesi Kim Nerede Sahne alıyor? 2019 yılbaşı yaklaşırken hangi ünlü hangi otelde sahne alacak? Yılbaşına ünlülerle ve canlı müzikle girmek isteyen kişiler arayışlara başladı. Çünkü ünlülerin bulunduğu otellerde şimdiden tüm yerler doldu. Aralık ayı başından itibaren herkes arayış içerisinde. Bizlerde sizlere hangi ünlü hangi otelde sahne alıyor bu bilgileri paylaşmak istedik. 2019 Yılbaşı Ünlülerin Konserleri Hangi Otellerde TIKLA…

Yılbaşı gecesi sahne alan ünlüler genelde lüks otellerde sahne oluyor. Çünkü otelin lüks olması iyi de bir ücret demek. Yılbaşında hangi ünlü ne kadar ücret para aldı? Bu bilgileri sizlerle diğer konumuzda paylaşıyoruz. Ünlülerin 2019 yılbaşı ne kadar para alacaklar? Bu konumuzda da sizlerle bunu paylaşacağız.

31 Aralık 2018 akşamı ve 2019 yeni yılın ilk gecesinde hangi ünlü ne kadar ücret aldı?

Yılbaşında ünlüler konserlerinde ücret yarışına giriyorlar. Çünkü en yüksek ücreti alan ünlüler sıralaması yapılıyor magazin programlarında. Bu sene hangi ünlü hangi otelde sahne alacak hangi ünlü kaç para kazanacak? Bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik.

2019 Yılbaşına yeni evli çift olan Yaşar İpek ve Seren Serengil ile girmek isteyenler Acapulco Kıbrıs otelinde yerini ayırtabilirler. Sanatçıların bu konserden alacakları ücret henüz bilinmiyor.

Afyon İkbal Termal Otel’de Turgay Başyayla 2019 yılının ilk gecesinde sahne alıyor. Turgay Başyayla’nın verdiği konserden alacağı para henüz bilinmiyor.

2019 Yılbaşında Sibel Can hangi otelde sahne alacak? Sibel Can 2019 Yeni yıl gecesinde Kıbrıs’ın yeni otellerinden olan Concorde Luxury Resort’te sahne alacak. Sibel Can’ın yeni yıl konser ücreti ne kadar? Bilgilerini paylaşacağız.

Antalya’nın Belek bölgesinde yer alan Sueno Hotels Deluxe Belek’te Enbe Orkestrası ve Behzat Gerçeker ile muhteşem bir yılbaşı konseri sizleri bekliyor. 2019 Yılbaşına sizlerde Enbe Orkestrası ile girmek istiyorsanız Sueno Hotels Deluxe Belek’ten rezarvasyon yaptırabilirsiniz.

2019 Yılbaşında Bengü termal oteller bölgesi olan Afyonkarahisar’ın en seçkin otellerinden olan Akrones Termal Spa Hotel’de sahne alacak. Güzel şarkıcı bu konser için ne kadar ücret alacak henüz bilinmiyor.

2019 Yeni Yıla muhteşem bir konser ile girmek istiyorsanız Türkiye’nin doğa harikası olan Bolu Abant’a davetlisiniz. Bolu’nun ünlü Büyük Abant Hoteli’nde Kutsi konser verecek. Yılbaşına Kutsi’nin birbirinden güzel şarkıları ile girebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018