2019 Yılında Televizyonda Yeni Başlayacak Olan Yeni Diziler (Hangi Kanalda)

2019 Dizileri 2019 Yılında Televizyonda Yeni Başlayacak Olan Yeni Diziler (Hangi Kanalda)

Dizi tutkunları, şimdiden yeni sezonda ekranlara hangi dizilerin devam edeceğini, 2019 da Televizyonda yeni başlayacak diziler hangileri olduğunu merak etmeye başladı. Genellikle dizi sezonları yılın sonlarında ya da gelecek yılın başlarında ekranlara gelir. Bu yüzden 2018- 2019 sezonu olarak adlandırmak gerekiyor. 2018 yılında pek çok dizi projesi konuşuluyordu fakat bir belirginlik yoktu. 2019’a sayılı günler kala artık yeni dizilerin ve devam edecek olan dizilerin tanıtımları başladı. Birbirinden farklı ve dikkat çekici konuları ile dizi dünyasında yeni bir akım başlıyor demek yanlış olmaz. Yalnızca televizyon kanallarında değil, internet üzerinde de pek çok proje 2019 yılında izleyicisi ile buluşacak.

1- Vurgun Dizisi (Fox Tv)

Vurgun Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, Fox TV’nin yeni sezonunda ekranlara gelecek olan dizi oldukça merak uyandırmaktadır. 2019 da Televizyonda yeni başlayacak diziler hangileri? Diye arattığımızda ilk karşımıza çıkan dizilerden biri oldu Vurgun dizisi. Yönetmenliğini Altan Dönmez üslendiği dizinin konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat kimileri konusunun aksiyon, kimileri ise yine bir aşk üçgeni olduğunu düşünüyor. Dizinin kadrosunda yer alan oyuncuların bir kısmı açıklandı. İlk dikkatleri çeken Erkan Petekkaya oldu ve muhteşem oyunculuğu ile Deniz Çakır baş rollerde ona eşlik edecek. Erkan Petekkaya’nın genellikle aşk ve mafya benzeri dizilerde boy gösterdiğini düşünürsek, muhtemelen o tarzda bir dizi ekranlarda olacak diyebiliriz. Ayrıca, Emre Kınay, Begüm Birgören, Filiz Ahmet ve Meryem Uzerli gibi isimleri de vurgun dizisinin kadrosunda göreceğiz.2019 Yeni Dizi Vurgun Dizisi (Fox Tv)

2- Nöbet 7/24 Dizisi (Show Tv)

Nöbet 7/24 Dizinin Ocak ayında Show Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Nöbet 7/24 dizisinin oyuncuları da belli oldu. Yurdaer Okur, Cahit Kayaoğlu, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci ve İpek Karapınar dizide rol alacak olan isimlerden birkaçı. 2019 da Televizyonda yeni başlayacak diziler hangileri olacak sorusu arama motorlarına yazıldığında çıkan Nöbet 7/24 dizisinin konusu da oldukça merak ediliyor. Türü aksiyon ve polisiye olarak adlandırılan dizi adından da anlaşılacağı gibi askerlerimizin hayatı ile ilgili olacağa benziyor. Pek çok kişi tarafından sevilecek ve tutulacak bir TV dizisi olduğunu da söylemek mümkün.2019 Yeni Dizi Nöbet 7 24 Dizisi (Show Tv)

3- Korkuyorum Baba Dizisi (Kanal D)

Korkuyorum Baba Yapım şirketi Limon Yapım olan dizide gündemde. 2019 da Televizyonda yeni başlayacak diziler hangileri sorusunun bir diğer yanıtı ise, Korkuyorum Baba dizisi. Kanal D de yayınlanması beklenen dizi orijinali Kore yapımı olan Haha Ni Naru dizisinden uyarlanmış bir biçimde ekranlara gelecek. Dizinin konusuna göz attığımızda 3 yaşında bir çocuğun kaçırılma hikayesini izleyeceğiz. Ailesinin çocuk kaçırıldıktan sonraki hayatı ve bu çocuğun 10 yıl sonra evine geri dönmesini konu alan dizi şimdiden merakla bekleniyor. Korkuyorum Baba dizisinin oyuncu kadrosunda ise, Barış Falay, Özge Özberk, Ekin Mert Daymaz gibi kaliteli oyuncular yer alıyor. Dizinin 2019 yılında Kanal D ekranlarına yayınlanması bekleniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar üslenecek.2019 Yeni Dizi Korkuyorum Baba Dizisi (Kanal D)

4- Halka Dizisi (Trt1)

Halka Sırlarla dolu, gizemli bir hikaye TRT ekranlarında yerini alıyor. 2019 da Televizyonda yeni başlayacak diziler hangileri araştırmasında oldukça dikkat çekici ögelere sahip olan Halka dizisinin tanıtım filmi şimdiden yayınlandı. Üzeri mühürlü kırmızı kaplı bir defter veya kitap hikayenin odak noktası olacağa benziyor. Dizi ismini, simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden alıyor. Konusu intikam olan dizinin kadrosunda, Kaan Yıldırım, Nazan Kesal, Serkan Çayoğlu, Burak Sergen, Umut Karadağ ve Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor.2019 Yeni Dizi Halka Dizisi (Trt1)

5- Ateşe Koşanlar Dizisi (Fox Tv)

Ateşte Koşanlar Dikkat çekici olan bir diğer dizi ise Fox TV ekranlarında yer alacak. İtfaiyecilik yapan 5 kadını ekseninde dönen bu dizi; gerçekten var olan İzmirli itfaiyeci kadınların hikayesini anlatan bir konuya sahip. Kadınların ne kadar güçlü olduğunu, hayatlarında yaşadıkları zorlukları ele alan Ateşte Koşanlar dizisi Limon Yapım tarafından izleyicisi ile buluşacak.2019 Yeni Dizi Ateşe Koşanlar Dizisi (Fox Tv)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018