21-22 Mart Yemin Dizisi 24.-25. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Yemin dizisi 24. bölümü ile 21 Mart Perşembe günü 25. bölüm ile 22 Mart Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile nefesleri kesen ve oldukça heyecanlı bölümleri ile Kanal 7 izleyicilerine güzel bir izlenim keyfi veren Yemin dizisi yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak izleyiciler oldukça merak ediyor.

21 Mart Yemin Dizisi 24. Bölüm Özeti Fragmanı

Biz de yemin dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak Kemal Bey ve Leyla arasında neler olacak Yeni bir aşk mı doğuyor diye merak edenlere buradan detaylı bilgileri özeti ve tüyoları sunmaya çalışacağız. Yemin dizisinin 24. bölüm özeti ve fragmanı 21 Mart Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bakalım Emir ve Reyhan Erzurum’daki köyde neler yaşayacaklar nasıl bir yaşantıyı gördükten sonra İstanbul’a dönecekler herkes gibi biz de çok merak ediyoruz.
21 Mart Yemin Dizisi 24. Bölüm Özeti Fragmanı

Yemin 24. Bölüm Özeti 21 Mart Perşembe: Emir ve Reyhan köyde birçok işle ilgilenirken Reyhanın yatağını bile paylaşacak kadar emiri sevdiğini göstermesi Emir için büyük bir mutluluk olur. Ancak artık yavaş yavaş kıskanmaya da başlamıştır Reyhanı. Mehmet isimli bir genç Reyhan’a elma getirince Emir onu kıskanır. Ancak asıl önemli gelişme ise Emirin Reyhan’ın günlüklerini okuması olur. Emir okumuş olduğu günlükler de Reyhan’ın yazdıklarını görür ve çok şaşırır. Okudukları karşısında ne olup bittiğini ve Reyhanın eden kendisi ile sorgusuz sualsiz evlendiğini anlayan Emir bundan sonra ne yapacak dersiniz?

Emir Ne Gördü okudu günlüklerde? Hikmet dayım emirle evlenmemi istedi şeklindeki satırları okuyan Emir adeta başından geçen evliliğin nedenini de anlamış olur. Gerçekten de oldukça önemlidir bu yazılanlar ve Emir bu satırları okuyunca ne yapacağını şaşırır. Bu Emir ve Reyhanın neden evlendiğini ortaya koyarken şimdi bir soru daha ortaya çıkmıştır. Babası Hikmet neden Reyhan ile evlenmesi için Yemin ettirmiştir asıl amacı nedir?

Diğer yandan Kemal Bey ile Hikmet Bey karşılıklı konuşurken onların arasında geçen değil da konuşması da oldukça dikkat çekicidir. Çünkü Leyla’nın babası ne yapıp edip kızını Kemal Bey’in yanından uzaklaştırmak isterken Kemal Bey ise kızı masalın konuşmasına büyük katkısı olan Leyla’nın evde kalmasını ve kızı ile ilgilenmesi de çok istemektedir. Leyla Kemal beyden uzaklaşacak mı yoksa Leyla Kemal Bey’i tercih edip Onunla yaşamaya başlayacak mı kızı masal ile ilgilenmeye devam edecek mi izleyip göreceğiz.

22 Mart Cuma Yemin Dizisi 25. Bölüm Özeti Fragmanı

22 Mart Yemin’in 25. bölümünde; Günlük yüzünden araları açılan Reyhan ve Emir, hayatlarının en zorlu sınavına girecekler. İlişkileri bu sınavı atlatabilecek mi? Emir ile Reyhan’ın arası günlük yüzünden bozulur. İkili hazırlıksız yakalandıkları zorlu sınavı atlatmayı başarabilecek mi? Öte yandan Masal ile Kemal’e iyilik yaptığını düşünen Leyla, baba kızın hayatından çıkmaya karar verir. Ancak Leyla, bu kararı isteyerek vermez. Masal’ı bekleyen tehlike Leyla’nın fikrini değiştirecek mi?

22 Mart Cuma Yemin Dizisi 25. Bölüm Özeti Fragmanını buraya ekleyeceğiz ve sayfamızı güncelleyeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz.

21-22 Mart Yemin Dizisi 24.-25. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Not: Sizlerde Yemin dizisiyle ilgili yorumlarınızı görüşlerinizi sitemizde yorum olarak yazabilir bildiğiniz duyduğunuz tüyoları bizlerle ve diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.Şimdiden tüm yorumcularımıza teşekkürler..  21 Mart Yemin Dizisi 24. Bölüm Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21-22 Mart Yemin Dizisi 24.-25. Bölüm Özeti ve Fragmanı (27 Yorum)

 1. Emir ve reyhan birbirlerine çok yakisiyorlar… Şu dizide onları ayırmak isteyen kötülerin oyunlarını bozan biri olmak isterdim

 2. Hira daginda evin olsun. Kevser irmaginda Çesmen olsun
  Tuba dalinda meyven olsun Cennet bahcesinde gülün olsun
  Kabe yollarinda kervanin olsun
  Kalbin nurla dolsun
  Gelmis gecmis bütün günahlarin bugün hürmetine magfiret olsun
  Cuma-nin feyiz ve bereketi üzerinize olsun

 3. Selamun aleykum dostlar nasilsiniz ne var ne yok.Site baya sessiz bende ara sira bakmaya firsat buluyorum.Ama herseyden haberdarim.Nurbanum sen sakin ol sinirlenme 🙂

 4. Bir saattit bekliyorum diyorum belki gelirler birileri gelir belki.
  Ama… 🙁 🙁 🙁
  Meğer her güzel şeyin bi sonu varmış.
  Bizde diğer siteler gibi olduk işte.
  Onlar sessizleşti teker teker sıra bizde demek.
  Napalım.
  iYİ O ZAMAN İYİ GECELERİNİZ OLSUN !!!!!!!
  ALLAH A EMANET

 5. Hayırlı geceler güzel dostlar ❤️Nurbanu sinirlenmiş anlaşılan.Bugün arada bir girip baktım ,yorum sayısı aynı olunca kimse yok diye yazmadım.Bu aralar sınavlarım yordu beni.Doğrusu yorumları bile okuyamadım.Haftaya staja başlıyorum yine.Mayısın sonuna kadar okul yok,sadece staj.Bende durumlar böyle,siz de ne var ne yok?

 6. HAYIRLI AKŞAMLAR GÖNÜL DOSTLARIM YAZMASANIZDA YORUMLARI OKUYORSUNUZDUR… HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SAĞLIK,, BOLLUK, MUTLULUKLA GÜZEL GÜNLERE YORUMLARAAAAA SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNN ❤

 7. HAYIRLI AKŞAMLAR ASIL SENDEN BİNLERCE KEZ ALLAH RAZI OLSUN HER ŞEYİ GÖNLÜNCE ÖNÜNE GETİRSİN İNŞAALLAH SEVGİMLE ❤

 8. Laayynnnn cinnet geçirtmeyin bana derhâl siteye gelin..bi cinnet her şeyi halleder yoksa 🙂 bi küsersem aşağısı 10 yukarısı 50 sene… 🙂

   • Baya mı az kalır bu kəlmə bence. 🙂 hayırlı akşamlar herkese. Kayıp arkadaşlara…Gelmeyenlere… Bakın benden söylemesi bir gün bende gidicem və zor gelicem. Diyim size haaa…….

  • HAYIRLI AKŞAMLAR HEMDE NASIL SESSİZ ALIŞILMAMIŞ BİR ŞEY…. GÜLÜMSETENİM HAYATA SANA DAİMA GÜLSÜN SEVGİMLE KIZIM ❤

 9. HAYIRLI SABAHLAR GÖNÜL DOSTLARIM HER İŞİNİNİZE ALLAH CC YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

 10. HAYIRLI SABAHLAR BU GÜN NUVRUZ VE AZERİ KARDEŞLERİMİN BAYRAMINI KUTLAR ÜLKELERİNE FERAHLIK BARIŞ, GÜZELLİKLER GETİRMESİ DİLEĞİYLE SEVGİMLE… ((AYTAÇ,BAYRAM HAZIRLIĞI YAPIYORDU KAÇ GÜNDÜR KUTLARIM AYYÜZLÜM, BALDILLIM, GÜNEL’CİM, GOZEL KARDEŞİM VS, VS,))

 11. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN İŞLERİNİZ RAST GİTSİN GÖNLÜNCE ZAMANLAR KIZIM… ÂMIN SEVGİMLE

 12. HAYIRLI GECELER VE UYUMAYANLARA GÜZEL ZAMANLAR,, UYUMAYANLARA TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ SEVGİMLE……
  EMİR BABASININ HASTALIĞINI SÖYLEMEDİ DİYE ARTIK NASIL DÜŞÜNÜR SÖYLEDİKLERİNE Mİ YANSA REYHAN’A SÖYLEDİKLERİNE Mİ İZLEYİP GÖRECEĞİZ… SEVGİMLE KALIN ❤

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2019