21 Ekim Pazar Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi?

21 Ekim Pazar Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi? sorusuna hemen cevap verelim.. 21 Ekim Pazar Nefes Nefese dizisi geçtiğimiz hafta erken final yaptığı için bu hafta ekrana gelmeyecek..

21 Ekim Pazar Nefes Nefese Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi?

21 Ekim Pazar Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi? Hayır gün değiştirmedi dizi sona erdiği için bu hafta Eyvah düşüyorum ekrana geliyor..

21 Ekim Pazar Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi?

3 Ekim Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi? Star TV’nin büyük umutlarla başlayan Nefes Nefese dizisi için yeni bir karar alındı. Nefes Nefese dizisi yeni bölümleri çarşamba günü yayınlanırken artık pazar akşamları yayınlanacak. Çarşamba günü yeni sezonun başlaması ile iddialı diziler yayınlanmaya başladı.

ATV de Sen Anlat Karadeniz TRT 1’de Diriliş Ertuğrul dizisi çarşamba günlerinin sahipleri. Yaz sezonunda sevilerek izlenen Nefes Nefese dizisi yeni sezonun başlamasıyla reytinglerde bir düşüşe gitti. Bu duruma kanal sahipleri daha fazla sessiz kalamadı. Çarşamba günleri reytingleri düşen Nefes Nefese dizisi için gün değişikliğine giden kanal yöneticileri diziyi pazar akşamı yayınlama kararı aldılar. Nefes Nefese dizisi 3 Ekim Çarşamba günü yayınlanmayacak.

3 Ekim Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi?

Nefes Nefese dizisi için 3 ekim çarşamba yeni bölüm yayınlanacak diye beklerken onun yerine Eyvah Düşüyorum programının başladığını görüyoruz.  Bu da Nefes Nefese dizisi final yapmadan yayından mı kaldırıldı sorusunu aklımıza getiriyor. Ancak şimdilik yayından kaldırma gibi bir şey söz konusu değil. İlerleyen haftalarda reytinglerinde düzenli olmazsa muhtemelen yayından da kalkabilir.

Nefes Nefes  dizisi 3 ekim Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak dizinin yeni bölümü artık pazar akşamları yayınlanacak. Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği,yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı,başrollerinde Şükrü Özyıldız,Melisa Şenolsun,Ezgi Şenler,Caner Şahin,Gülçin Şantırcıoğlu,Nıx Xhelıau,Şebnem Hassanisoughi,Hülya Duyar,Zeyno Eracar,İpek Ayaz ve Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi Star tv’nin yüksek bütçeli dizilerinden. Bu yüzden de hakkını vermesini ve reytinglerde başarılı olmasını istiyor kanal yöneticileri. Umarız gün değiştirmek diziye iyi gelir ve reytingleri istenen seviyeye ulaşır.

Nefes Nefese yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de yayınlanırken Eyvah Düşüyorum yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV’de olacak.

21 Ekim Pazar Nefes Nefese Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Gün mü Değiştirdi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2018