21 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019

Yaz ve kış sezonunun geçiş döneminde kanallar arasındaki reyting ve share savaşı devam ediyor. Nasıl başlar ise yazın izlenme sayıları öyle devam eder. Bunu bilen kanallar 21 haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi 2019 yılının yaz ayı için takibi bırakmıyorlar. Birbiri ardına yeni başlayan diziler ile birlikte yarışma programlarının arasında 21 haziran 2019 reyting sonuçları geldi.

21 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi 2019

Kanal D Benimle Söyle şarkı yarışması ile 21 haziran günü reytingleri takip etti. Bu güne kadar birçok şarkı yarışması düzenlendi. İlk defa yüz jürinin yer aldığı bir program yapıldı. 2019 yazı ayı boyunca cuma günlerinin neşeli kanalı olarak Kanal D Benimle Söyle şarkı yarışmasını izleyeceğiz. Jüri’yi kendi şarkısına eşlik ettiren yarışmacının kazandığı şarkı yarışması Kanal D’yi pek memnun etmiyor.

Kanal D Benimle Söyle 21 Haziran Reyting Sonuçları

Show Tv’nin yıllardır devam ettirdiği usta sanatçı Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın programı. Güldür Güldür Show yeni bölümü ile Show Tv’yi memnun etmeyi başaran programlar arasında. Günün birincisi olamasa da ilk sıralardaki yerini yaz boyunca her cuma günü tutacak gibi duruyor. Özellikle yaz sıcaklarında ağır dizilerin izlenmediği günlerde takibi olmayan neşeli programlar tercih ediliyor. Güldür Güldür Show 21 haziran ne kadar izlendi ?

Güldür Güldür 21 haziran reytingleri 2019

Star Tv daha önce TV8’de ilk kez yayınlanan Çakallarla Dans 4 filmini yayınladı. Daha önce yayınlanmış komedi filmi yağı yenilmiş ekmek misali oldu. Güldür Güldür Show’un yeni bölümü varken daha önceden izlenmiş bir filmin rakip olmasını beklemek mantıksız olurdu.

Çakallarla Dans 4 21 haziran Star Tv’de

Fox Tv 21 haziran reyting sonuçları ile yaza iyi giriş yaptı. 2019 yaz dizileri arasında Her Yerde Sen 2. bölüm izlenme oranı tüm kanalı memnun etti. Gecenin tek dizisi olarak kabul edilen Her Yerde Sen yeni bölümü ile yüksek izlenme sayısına ulaştı. Her Yerde Sen 2. bölüm izlenme reyting oranları ilk sıraya oturdu. Yaz aşkı dizisi komedi tadında izleyenleri keyiflendiriyor.

Her Yerde Sen 2. Bölüm İzlenme Oranları

ATV sezonun en çok reyting alan dizilerinden Hercai’nin eski bölümlerini yayınlama kararı aldı. Ancak ağır bir dizi olması ve tekrar bölümü olması nedeni ile yaz ayı boyunca pek iddialı olmayacak. Sadece boşluğunu dolduran ATV kanalı ihtişamlı yükselişten sonra bu tercihi ile yaz için reyting iddiasının olmadığını gösteriyor.

21 Haziran Hercai ATV’de

TV8 Survivor – Yunanistan karşılaşmasını yayınlıyor. Bu akşam sembol oyunu var. Sembol oyununu kazanacak iki kişi finale kalacak. Survivor’daki hayatta kalma mücadelesini en iyi şekilde müdafaa edecek. Aylardır verdikleri savaşın son oyunu olan sembol oyunu canlı reytinglerde ilk üçten düşmedi. Yüksek share oranı ile gecenin kazananı yakından takip edildi ve sosyal medyada çok konuşuldu. Ayrıca bir de 21 haziran Survivor ödül oyunu oynandı. Ancak reyting toplayan 21 haziran 2019 sembol oyunu oldu.

21 Haziran 2019 Survivor ne kadar izlendi reyting sonuçları

Farklı dizilerin adresi Kanal 7 2019 kış sezonunda iyi prim yapmış Yemin dizisinin tekrar bölümleri ile premium saate giriş yaptı. Yine yıllar önce yayınlanmış dizinin tekrarı Tatlı Bela ile devam etti. Geceyi ise Sev Yeter dizisinin yeni bölümü ile bitiren Kanal 7 zaten ilk sıralarda iddiası olmayan bir kanal. Her zaman halinden memnun.

21 Haziran Kanal 7 reyting sonuçları

21 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019 yılı yaz ayına girerken heyecan devam ediyor. Sizlere günlük olarak hangi dizinin ne kadar reyting aldığını aktarmaya devam edeceğiz. Dizihaberi.tv olarak bizi takip etmeye devam edin.

21 haziran 2019 hangi kanal ne kadar izlendi reyting sonuçları ve share
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019