21 Kasım Sen Anlat Karadeniz Dayan Yüreğim Giderum dalga gibi bir ileri bir geri Öykü Gürman

21 Kasım Sen Anlat Karadeniz Dayan Yüreğim Giderum dalga gibi bir ileri bir geri Öykü Gürman sesinden çok güzel bir şarkı.. Asiyenin söylediği Dayan Yüreğim türküsü Sen Anlat Karadeniz 21 kasım çarşamba öyle güzel okudu ki inanılmazdı. 21 Kasım 2018 çarşamba Sen Anlat Karadeniz 31. bölümde Öykü Gürman harika söyledi Dayan Yüreğim şarkısını..

Böyle güzel bir ses olunca şarkı da kendisini dinletiyor doğrusu. 21 Kasım Sen Anlat Karadeniz öykü gürman şarkısı Dayan Yüreğim dayan Asiyenin sesiyle gerçekten harikaydı ve dinlenmeye değerdi. Bizde bu sayfada sizler için Asiyenin seslendirdiği bu güzel Karadeniz şarkısını Dayan Yüreğimi beğeninize sunuyoruz:

21 Kasım Asiyenin söylediği Sen Anlat Karadeniz Dayan Yüreğim Giderum dalga gibi bir ileri bir geri Öykü Gürman

21 Kasım Sen Anlat Karadeniz öykü gürman şarkısı

Giderum Dalga Gibi
Bir İleri Bir Geri
Koca Karadenuzun
Yok Mudur Bana Da Yeri
Baktumda Göremedun
Yüreğimu Sen Felek
Oturupta Ağlarsun
Derdimi Bilsen Felek
Dayan Yüreğum Dayan
Dayan Yüreğum
Bu Haftalar Ay Oldu
Aylarda Sene Olsun
Bırakup Gittin Benu
Gülüm Daha Ne Olsun
Günlerum Gelir Geçer
Dünyada Yeller Gibi
Dert Büyük İzdıraptur
Bakarsun Eller Gibi
Dayan Yüreğum Dayan
Dayan Yüreğum

21 Kasım Sen Anlat Karadeniz Dayan Yüreğim şarkısını hamamda söyleyen Asiye izleyenlerin kulaklarının pasını sildi adeta. Oldukça yalın ve güzel sesiyle dinleyenleri mest etti güzel oyuncu. 21 Kasım Sen Anlat Karadeniz Öykü Gürman (Asiye) şarkısının sözleri böyleydi. Şimdide önceki bölümlerde çalan şarkının videolarını izleyelim hep birlikte..

Sen Anlat Karadeniz ilk sezonda da aynı şarkı çalmıştı: Dayan Yüreğim Giderum dalga gibi bir ileri bir geri Ayfer Vardar sesinden:
Dayan Yüreğim – Ayfer Vardar – Sen Anlat Karadeniz 9. Bölümde çalmıştı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21 Kasım Sen Anlat Karadeniz Dayan Yüreğim Giderum dalga gibi bir ileri bir geri Öykü Gürman (3 Yorum)

  1. Şarkının söz yazarı kim, kimin bestesi gerçek bir bilgi yok. gerçekle değil sansasyonla uğraşıyorsunuz.

  2. ❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Dizisi Dizinin Şarkıları Cok Gözel ❤️❤️❤️DAYAN YÜREĞİM DAYAN❤️❤️❤️ŞARKI GÖZEL ❤️DAYAN ÜREYİM DAYAN KELBİME TAHİR NEFES AŞKIN YUVASIN SAL KAREDENİZİME AŞKI YOLAR AÇAR AŞKIMI SEVGİMİ TAHİRE NEFESE BAĞLAR VEDATIN KELBİNDEN NEFESİN AŞKIN AL KARADENİZ DALĞALARI AŞKIN ŞARKISIN PICILDAR AŞK SEVGİ ŞARKI DİZİDE GÖZEL VEDAT ÜZÜÇÜ OBRAZ OLSADA DİZİDE KÖTÜLÜKÜ DAHA GÖZEL GÖSTERİR HER OBRAZ DİZİNİN KÖTÜ OBRAZIN GÖZEL YAPAMAZ ❤️❤️❤️❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️❤️ASYANIN OKUDUĞU ŞARKILAR DİZİYE❤️❤️AŞKIN SEVGİNİN IŞIĞIN❤️❤️GÖZELEŞDİRİR DİZİNİN RETİNKİ YÜKSEKDEN AŞAĞI ADIMLAYIR BU DİZİNİN ZEYİF OLMAĞIN GÖSTERMİR DİZİLER ÖZ PAYLARINA DÜŞEN RETİNKLERİ HAK EDİR DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR

Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2018