21 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Sen Anlat Karadeniz Börü

21 Mart 2018 çarşamba günü reytinglerinde hangi dizi ve programlar var Kısaca bahsettikten sonra reytingler hakkında analizi ve reytinglerin kesin sonuçlarını sizlere bu sayfada sunmaya çalışacağız. Öncelikle 21 Mart çarşamba günü hangi diziler var Hangi kanalda kısaca göz atalım. Geçen haftanın birincisi olan Sen anlat Karadeniz dizisi Atv ekranlarında yayınlanıyor. Geçen hafta almış olduğu 18 oranındaki reytingler birinci olan Sen anlat Karadeniz Büyük ihtimalle bu hafta da ilk sıradaki yerini koruyacak.

Ancak hemen belirtelim ki sen anlat Karadeniz son 4 haftadır gerilemeye Ufak da olsa resmi kaybetmeye başladı. 21 oranındaki son beş yılın en yüksek reytingi de aldıktan sonra ufak ufak düşüşler gösteriyor ve Geçen hafta 18 oranına kadar geriledi. Ancak bu düşüşlere rağmen hala ilk sıradaki sağlam bir yerini koruyor ve Diriliş dizisi ile arasındaki 3 puanlık farkı devam ettiriyor. 21 Mart çarşamba günü reytinglerinde bakalım sen anlat Karadeniz kaçıncı sırada yer alacak ilk sırada devam edecek mi.

TRT 1 ekranlarında 21 Mart çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisi geçen haftayı 15 oranındaki total reytingleri ile 2. sırada kapatmıştı. Büyük ihtimal bu hafta da 2. sırada devam edecek olan Diriliş Ertuğrul sen anlat Karadeniz dizisinin düşen reytinglerinden Sonra ufak ufak yükselmeye başladı. Bu Yükseliş ne kadar devam eder Sen anlat Karadeniz dizisine aşağı düşürür mü bu sorular 21 Mart reytinglerinde yanıt olacak. Ancak Diriliş Ertuğrul 21 Mart günü büyük ihtimalle yine 2. sırada yer alacaktır.

Star TV’de yayınlanan Börü dizisi beklenen bir türlü veremedi ve geçen hafta 18. sırada kendisine yer buldu. ilk haftadan beri istediği reytingi alamayan ve izleyiciyi çekemeyen Börü Dizisi 6. bölümde bitecek final yapacak zaten 6 bölüm olarak çekilmişti. Börü dizisinin final bölümü sinemada yayınlanabilir ancak henüz kesinleşen bir bilgi yok. Ancak şunu söyleyelim ki televizyonda bile kimse izlemiyorsa sinemaya kim gidip izleyecek O da ayrı bir merak konusu.


21 Mart 2018 çarşamba günü reytingleri de FOX TV’de yaparsın aşkım yarışma programı devam ediyor. Ancak geçen hafta ilk 20 ye bile giremeyen yaparsın aşkım kısa süre sonra erken final yaparak ekrana veda edecek gibi gözüküyor, çünkü reklam gelirleri yaparsın aşkımın maliyetini bile karşılamaz olduğu Bize gelen haberler arasında.

Kanal D de başlayan Popstar 2018 ise 21 Mart reytinglerine çok fazla bir katkı sağlayacak gibi gözükmüyor. çünkü geçen hafta da oldukça zorlanan ve ilk bölümü olmasına rağmen fazla izlenmeyen Popstar 2018 çarşamba günleri adeta silindi, Daha doğrusu kendisini hiç gösteremedi. Bu haftada reyting sonuçlarında ilk 20’ye girmesini beklemiyoruz.

TV8 ekranlarında 21 Mart’ta herhangi bir program yayınlanmıyor. Hababam Sınıfı filmi ekrana geliyor ancak yinede izleyici bulacaktır diye tahmin ediyoruz. Show TV ekranlarında ise Güldür Güldür Show yeni bölümü ile ekrana geliyor 7. veya 8. sırada yer bulacağını tahmin ediyoruz.

Sizler de yorum ve görüşlerinizi 21 Mart çarşamba günü hakkındaki reyting yorumlarınızı ve analizini analizini de aşağıya yazabilirsiniz. 21 Mart 2018 çarşamba reyting sonuçlarını Perşembe günü saat onda burada verip güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Sen Anlat Karadeniz Börü (5 Yorum)

  1. Sen anlat karadeniz güzel bir dizi ama dirilis ertugrulu iple cekiyorum onun yerini hic bir dizi dolduramaz oyunculari cok seviyorum umarim hep basarida zirve yapmaya devam eder sizi seviyorum dirilis ekibi

  2. Bayıldı diziye aşık oldum sen anlat kara denize bir numaralı hayranıyım dizinin nefes ve tahiri çok seviyom onlarında bir numaralı hayranıyım

  3. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Nefes ve Tahir Mustafa’nın Sıxıntılarından Xebersiz Mütludular Mustafa Ne Yapaçağını Bele Bilmir Boş Yuvada Sevgisiz ve Aşksız Asya Bele Onu Anlamır Anladığı Sirleri Bele Gizledir Çünkü Tahiri İyi Tanıyır Onu Vedatla Bele Karşılaşdırmır Mustafa Kecmişin Gözel Günlerin Xatırlayır Bu Kecmiş Gözel Günler Geri Kayıdaçak Mustafa’ya Cox Üzülürem Abi Sevgisinden Uzakdı Yabancıdı Karısı Uzak Sadeçe Ane Yaxındı Ona Bir Ane Sevgisi Mustafa’ya Yetmez Kardaş Kardaşa Arxadı Onlar Birleşse Vedatın Sıxıntılarından Uzak Ola Bileler Osman Baba Nefese Arxa Kömekdi Onun Her Kelmesi Onları Koruyur Vedat Tahir’in Ailesin Ezib Kecmek İster Ançak Anlamadığı Bir Şeyler Var Aşkı Ezib Kecmek Olamaz Aşkı Korxuynan Elde Etmezler Aşk Zerif Cicekdi Vedat Bu Çiçekleri Ezib Kecir Dizinin Şarkıları Karadeniz Filme Aşkı Ve Sevgini Bexş Edir

    • Sen anlat kara deniz guzel bir dizi ama dirilis ertugrulu ben iple cekiyorum onun yerini asla baska bir dizi alamaz favorim hep dirilis ertugrul olacak umarim basarilari dahada yukselir

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018