21 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu ? Puan Durumları

21 Mayıs Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu 2019 ? Kim kaç puan aldı ? Kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi ? Gelinim Mutfakta 21 mayıs hangi yemek yapıldı günün özeti nedir sizin için araştırdık. Fatih Ürek ile Kanal D 21 mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu ve detaylar.

21 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu Puan Durumları

Gelinim Mutfakta 307. bölüm ile 21 mayıs günü devam ediyor. Her cuma günü bir gelinin ayrıldığı ve her pazartesi yeni bir gelinin dahil olduğu programda bu haftanın gelinleri yarıştı. Dün yapılan Kasap Köfte menüsüne kaynanalar puan verdi. Ancak gelinlerinin yemeklerini karıştıran kaynanalar günün birincisini Vahide yaptılar. Aslında yaptığı köfte diğerlerinden daha iyi olmamasına rağmen kaynanalar kendi kızlarının köftesi olduğunu düşünerek puan verince olanlar oldu. Vahide ise çeyrek altın ile haftanın ilk gününe güzel başladı.

21 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi

Gülcan Salı gününe dünden gelen 9 puanı ile başlarken 12 şer puan ile diğer iki gelin lideri takip etti. Vahide ise 15 puan ile lider olmuştu. Gelinim Mutfakta 21 mayıs puan durumu merak ediliyor. Haftanın ikinci gününde puanları birbirine yakın olan gelinler cuma günü finalisti olup büyük ödülü alabilme yarışını bırakmak istemiyorlar. Cuma gününe kadar da boş kalmamak ve çeyrek altının sahibi olmak için var güçleri ile yemeklerini yapacaklar. Ancak kayın validelerinin başka geline puan vermesi onları hayal kırıklığına uğratıyor. Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu 21 mayıs tarihinde gelinler birbirine girdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019