21 Mayıs Yaralı Kuşlar 37. bölüm fragmanı analizi tüyoları..

21 Mayıs Yaralı Kuşlar 37. bölüm fragmanı analizi tüyoları..

Kanal D nin sevilen dizisi Yaralı Kuşlar 37. bölümde neler olacak? Yaralı Kuşlar 36. de Ömer’in Efe olduğu artık kesinleşiyor! Levent Meryemi çok kıskanıyor Hülya, Kudret’ten Efe’nin yaşayıp yaşamadığını öğrenmesini istiyor. Kudret, yaptığı araştırma neticesinde sonuca ulaşıyor ve Hülya’ya anlatıyor. Levent’in gözü sürekli Meryem’in üzerindedir. Cemil ise annesini Ayşe’yle beraber olduğuna ikna etmek için uğraşır. Hülya ve Melis, Ömer’in Efe olduğunun anlaşılmaması için ne yapacak? Yaralı Kuşlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de yayınlanıyor Başrollerinde,  Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Gizem Arıkan,Özgür Özberk, Elif Erol, Ayşen İnci, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın bulunduğu Yaralı Kuşlar Dizisi Kanal D’de ekranlara gelecek.

Yaralı kuşlar 35. Bölümünde Neler oldu ?

 

Hülya’nın Ömer’i almasının ardından Hülya,para vermek için Durmuş’a gider. Hülya geldiğinde Durmuş oğluna olan sevgisini göstermek için oğlunun çocukluk fotoğraflarını Hülya’ya gösterir. Hülya böyle bir şey beklemiyordur gördüklerine şaşırır. Çünkü Ömer aslında Levent’in seneler önce kaybettiği çocuğu Efe’dir. Hülya, Levent’in bunları öğrenmemesi için elinden gelen her şeyi yapıyordur. Cemal’in annesi kimseye haber vermeden çıkıp gelir. Cemil daha önce Ayşe’yi kız arkadaşı olarak tanıştırdığı için annesinin bu supriz gelişi ile dengeler değişir ve ortalık karışır.

Ayşe, Cemal’in annesini karşısında gördüğün de ne söyleyeceğini ve ne yapması gerektiğini bilemez. Cemil , Ayşe’nin bu durumu idare edebileceğine inanır. Levent ise pür dikkat Meryem’e kilitlenmiştir. Levent genç kızın yalan söylediğini Tekin ile aralarında duygusal bir şeyler olduğunu düşüncesinde hala kararlıdır. Melis ise Meryem’e iftira atar ve Levent’e giderek Meryem ile ilgili gerçek olmayan bir sürü iftirada bulunur. Aslı ise Hülya ve Melis’in yapmış olduğu her plana, yalan ve iftiralaraya ortak olmaya devam etmektedir.

 Yaralı Kuşlar 36.Bölümde Neler Oldu ?

Yaralı Kuşlar’ın bu bölümünde Kudret’ten Efe’nin peşine düşmüştür, Efe’nin nerede olduğunu yaşayıp yaşamadığını öğrenmekte kararlı olan Hülya Kudret’ten Efe’nin yaşayıp yaşamadığını nerede olduğunu öğrenmesi için araştırmalar yapmasını ister. Cemil ve Ayşe’yi birlikte sanan Cemal’in annesi bir akşam yemeği düzenler ve üçü yemeğe çıkarlar.

Yemekte Ayşe’ye iltifatlar yağdıran Cemal ve annesi karşısında Ayşe utanır ve ne yapacağını bilemez eli ayağına karışır. Cemal ise Ayşe’nin bir pot kırmasından, annesinin ikiliyi köşeye sıkıştırıp gerçeği öğrenmesinden korkmaktadır. Kudret ve Hülya Efe’nin yerini araştırması için bir adam tutarlar Kudret’in bu araştırmaları’nın üzerine çok geçmeden haber gelir. Aradıkları Efe’nin yaşıyor olduğunu öğrenmek Hülya ve Kudret’i heyecanlandırır.

Efe’nin yerini sorduklarında uzun zamandır aradıkları Efe’nin aslında çok yakınlarında olduğunu öğrenen Hülya ve Kudret ikinci şoklarını yaşarlar. Peki küçük Efe’nin aslında kim olduğunu öğrendiklerinde Hülya ve Melis, Ömer’in Efe olduğunun gün yüzüne çıkmaması için ne yapacaklar ?

Yaralı Kuşlar 37. Bölümde Neler Olacak ?

Kanal D’nin sevilen dizisi Yaralı Kuşlar 37. bölümde neler olacak? Yaralı Kuşlar’ın 36. Bölümünde Ömer’in aslında Efe olduğu kesinleşecek ! Hepinizin bildiği gibi Levent Meryem’i çok kıskanmaktadır.37. Bölümde Levent’in gizli duyguları açığa çıkacaktır. Levent’in, Meryem ve Tekin’i kıskandığını Cemal’de fark eder ve Levent ile bu konuyu konuşur fakat Levent duyguları dile getirmekte güçlük çeken bir yapısı olduğundan bu durumu inkar eder.

Melis ve Hülya Ömer gerçek ismi ile Efe için babalık testi yaptırmışlardır. Pozitif çıkan babalık testi karşısında ne yapacağını şaşıran Melis ve Hülya Ömer’in aslında Efe olduğunu söylemeyi mi gizlemeyi mi tercih edecekler ? 21 Mayıs Salı günü 16.00’da Kanal D ekranlarına gelecek olan 37. Bölümde hep birlikte göreceğiz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019