21 Şubat Çarşamba Adını Sen Koy 288. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Adını Sen Koy 288. bölüm özeti ve fragmanı 21 Şubat çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Zehra ile Ömer’in boşanma davası düştü ancak aralarındaki buzlar eridi sayılmaz. Çünkü Zehra bir süre daha düşüneceğini ve geleceği ile ilgili kararı daha sağlıklı bir şekilde vereceğini vermek istediğini söyledi. Elbette Ömer de Zehra Hanımın bu kararına karşı saygılı davrandı.

Ancak Zehra’nın bir şartı daha vardı; bu düşünme sürecinde Ömer ve Zehra’nın odaları ayrılacak Zehra farklı bir orada yatacaktı, Zehra bunu Ömer’e teklif ettiğinde Ömer ilk başta çalışırsa da evliliğinin geleceği için bunu kabul etmek zorunda kaldı. Ömer ne yapıp edip Zehra’nın gönlünü almayı başaracağını biliyordu ancak yinede Zehra’nın istediği zamanı kendisine vermek yapacağı en mantıklı işti.

Duruşmada yer alan Nihat ve sabah da Ömer ve Zehra’nın kararlarından oldukça memnun bir şekilde mahkemeden ayrıldıktan sonra Zehra’nın boşanmaktan vazgeçmesi Konak’ta da sevinçle karşılanmıştır. Zehra’nın boşanmaktan vazgeçmesine tek üzülen kişi vardır O da bahşende. Ömer’in annesi Jülide de uzaktan oğluna ve gelinine bakmakla yetinmektedir. Jülide ne zaman Konağa gelecek bahşende ve Ömer’in karşısına ne zaman çıkacak, mahkeme günü Zehra’ya söylediklerinin ardından nasıl bir yol izleyecek merakla bekleniyor. bu arada Jülide ile Ömer arasındaki yaş farkı çok düşük olması izleyiciler tarafından birtakım tepkileri yol açsa da artık olan olmuş ve Jülide diziye girmiştir Bu saatten sonra yapacak fazla da bir şey yok ki..


Adını Sen Koy 288. bölüm özeti ve fragmanı 21 Şubat çarşamba günü kaldığı yerden Star TV ekranlarında devam edecektir. yeni olayların ve bahçende ile Jülide’nin yüzleşmesini bekliyoruz ama hangi gün olacağı konusunda kesin bir bilgiye ulaşmak bizim ile ilgili tüyolar arasında da bulunan başında Jülide yüzleşmesini Ömer açısından da çok önemli olduğunu biliyoruz Umarım bu süreç çok uzun sürmeden başlar ve Ömer annesinin gitmediğini bahşendenin onu zorla gönderdiğini anlar.

Bu arada Kerem ile sabah arasındaki ilişki oldukça seviyeli bir şekilde devam etmektedir. Koray ve Özge ise çok daha farklı bir yola girmişlerdir. Özge sakladığı mahalle ve evinin  Koray tarafından takip edilmesi ile öğrenilmesi sonrasında şok olmuş ve Koray’ın herşeyi öğrenmesinden sonra artık hiçbir şeyi saklamanın gerekli olmadığını Koray’ın kendisine oldukça anlayışlı davranması ile geç de olsa anlamıştır.


Adını Sen Koy 288. bölüm özeti ve fragmanı 21 Şubat çarşamba Günü kaldığı yerden devam edecek fragman çıkınca aşağı eklenecektir. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz, Şimdiden teşekkür ediyoruz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Sizce bu diz izleniyormu diziden badka herseye benzedi nirakin kari koca olmayi odalarinida ayirdilar ay artik milletti baydi nazmiye nazmiye def ol git atik senden tiskindik yazilarindanda bizim ustumuzdenpara kazaniyon yiyon haram olsunsana milettibaydin def ol git artik simdide memet beyi çıkardın oda tamamen baydı bunalttı artik düşünsene nazmiye hanim evli bi bayanı iş verende olsa nu kadar yapamaz bu ne ya adamın karısını arayıp duruyor sürekli çiçek gönderiyor bu ne ta sevgilimi olmak istediyorsun yoksa ismi yapıyorsun bunu bi aciklasan kızı biz ne sanıyorsun iş ve aşkı karıştırma iş yapanlar böylemi yapıyor sunuz ayıp be diziyi fazla ezme dizi bokacevirdin bunada bi insan nasilsacmalar ama nazmiye saçmalıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.