21 Şubat Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Dağ 2 Diriliş Ertuğrul

21 Şubat çarşamba günü reyting sonuçlarında nasıl bir sonuç çıkacak az çok belli ama biz yine de tahminlerimizi ve önceki haftalardaki sonuçları kısaca sizlere duyurmak istiyorum. 21 Şubat Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Dağ 2 Diriliş Ertuğrul ve Meryem dizisi ile Yaparsın Aşkım isimli yarışma programı yayınlanacak Fox tv de.. Çarşamba günleri deyince akla gelen Diriliş Ertuğrul son 4 hafta da büyük bir yara alarak yerine Sen anlat Karadeniz dizisine bırakmak zorunda kaldı, ama öyle böyle bir bırakma değil.

Diriliş Ertuğrul, Sen anlat Karadeniz dizisinin Çok ilerisinde reytingler almasına rağmen son haftalarda Sen anlat Karadeniz dizisi büyük bir atak yaparak adeta Diriliş Ertuğrul’a büyük bir darbe vurdu. Aslında dirilişten ziyade diğer diziler eve programlara Hatta haber bültenlerine darbe vurmuştur. İlk hafta 10 oranındaki reytingini Aslında önce 14 oranına sonra da 16 ve Geçen hafta ise 20 oranında ki reyting ile kırılması zor bir rekora imza atmıştı Atv’nin izlemiş olduğu reyting stratejisi ile hafta içi defalarca tekrarları yayınlanan Sen anlat Karadeniz dizisinin reyting rekoru kırabilmesi için gerekli koşulları sağlayan ATV kanalı son bölümde Mahir ve nefesi Gürcistan’a Oradan da nefesi Rusya’ya göndermek istiyordu.

Ancak Vedat’ın planları sonrasında nefesi tekrar yakaladı bu hafta ise Vedat’ın yakaladığı nefes neler yapacak Vedat nasıl bir işkenceye takacak ve Tahir onu yakalamak için neler yapacak kurtarmak için elinden geleni yapabilecek mi yoksa Tahir Ona da bir çözüm bulur Tahir’i susturabilecek mi izleyip göreceğiz. Sen anlat Karadeniz dizisinin yanı sıra Diriliş Ertuğrul’da aslında reytinglerinde çok fazla bir kayba uğramadı. Çünkü Diriliş Ertuğrul dizisinin kalıplaşmış bir izleyicisi var. bu yüzden dolayı 14 15 civarındaki Total reytinglerde sabitlendi diyebiliriz. hatta sosyal medyada başlatılan Diriliş Ertuğrul’u izleme kampanyaları ile bu kemikleşmiş izleyicinin diziye bakması sağlandı ve reytinglerde daha fazla düşmesinin önü kapatılmış oldu.

Ancak Çarşamba gününde diğer izler tamamen silindi gibi. babamın günahları dizisi kısa sürede yayından kaldırılırken bu hafta Diriliş Karadenizli bekleyen büyük bir başyapıt yayınlanacak Star TV’de. dağ 2 isimli film bu hafta Star TV ekranlarında çarşamba günü yayınlanacak. bu yüzden 21 Şubat 2018 çarşamba gününün reytinglerinde Sen anlat Karadeniz 1. sırada Diriliş Ertuğrul 2. sırada Ve dağ 2 filmi de 3. sırada yer alabilir ama bu tamamen bizim tahmin tahminimiz olmakla birlikte sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Geçen haftanın reyting oranları ne bakacak olursak Sen anlat Karadeniz 20 reytingi aşarak kırılması zor bir rekora imza atmıştım. Bu hafta da aynı başarıyı gösterir mi izleyip göreceğiz 4 haftadan sonra 5. hafta da da sen anlat Karadeniz reytingleri artmaya devam ederse dünya çapında rekor kırılabilir dağ 2 filmi gibi önemli bir yapıtın önemli bir sinema filminin yayınlanması belki birazcık reytingleri etkileyebilir ancak ne kadarlık bir düşüş olacağını reyting sonuçları açıklandıktan sonra göreceğiz. 21 şubat 2018 çarşamba günü Reyting sonuçlarını reyting sistemi Açıklar açıklamaz buraya ekleyeceğiz.

21 Şubat Çarşamba günü reytinglerinde Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Meryem dizisi ile FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yaparsın aşkım yarışmaları da reyting sisteminde diğer önemli dizi ve programları oluşturuyor ancak hem Meryem dizisi kısa süre sonra final yapacak hem de yaparsın aşkım oldukça düşük reytinglerde devam ediyor. bu haftanın çekişmesi yine sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileri arasında olacağı kesin ancak dağ 2 filmi Star TV’de nasıl bir reyting alacak şimdiden merak konusu oldu.

Sinemalarda büyük ses getiren ”Dağ 2” tv’de ilk kez ekranlara geliyor! Yönetmenliğini Alper Çağlar’ın yaptığı, başrollerinde Ufuk Bayraktar, Çağlar Ertuğrul, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş ve Emir Benderlioğlu gibi isimlerin yer aldığı ”Dağ 2” filmi 2016 yılının en çok izlenen filmi olmuştu. Büyük ilgiyle izlenen film çarşamba akşamı Star’da izleyiciyle buluşacak.”Dağ 2” tv’de ilk kez çarşamba akşamı 20.00’de Star TV’de!

Sizler de yorum ve görüşleriniz de 21 şubat 2018 çarşamba günü yayınlanacak olan diziler hakkında ne kadarlık bir reyting alacağını yorum ve tahminlerinizi de aşağı yazabilirsiniz Diriliş Ertuğrul mu Sen anlat Karadeniz mi yoksa dağ 2 filmi mi en çok izlenecek Sizler de aşağıya tahminlerinizi yazın lütfen.

21 Şubat Çarşamba günü reytinglerinin Resmi sonuçları 22 Şubat Perşembe günü saat ondan sonra yayınlanmaktadır yeni sonuçlar açıklanana kadar geçen haftanın reyting oranlarını sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21 Şubat Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Dağ 2 Diriliş Ertuğrul (25 Yorum)

  1. Diriliş Ertuğrul ailece izlenebilecek bir tarih yani bizim şanlı tarihimizi anlatan mükemmel bir film,kadrosu yönetim ekibi herkes çok kaliteli tiryakisi olduk sen anlat Karadeniz bence faydasız gereksiz ve ailece izlenemez bir film zaten çoğu karadenizli bu filmi hakaret olarak görüyor yani diriliş Ertuğrul rakipsiz bir numara….

  2. Dağ 2 nin sen anlat karadenizi etkilemiyceği belliydi ama haftaya börü dizisi başlıycak belki o etki yapabilir ama fazla yapıcanı sanmam düşerse 15 düşer inşallah etki yapmaz hatta 25 i geçmesini istiyorum 🙂

  3. Sen Anlat Karadeniz Dizisin Bölümünlerindeki Heyaçan Daha Artır Nefese Karşı Ezan Eziyetler Her Bölümde Dahada Genişlenir Nefes Evliliyi Meçbur Vedat Bu Ailede Aşke Yaratmade Eksine Karesena Karşe Zor Tetnik Etdi Buda Yetmedi Abisini Gözünün Önünde Öldüdü Meçnur Evliliklerde Bele Aşk Yaratmak Olur Ama Bir Kadena Zor Tetnik Etmek Cox Kötü Aşk Üçün Bu Kötülükleri Kadına Yapılırsa Bu Kadınlar Heyatdan Uzaklaşır Ellerine Silah Alın Çinayet Yapelar Yönetmen Bu Senaryonu Yapanda Cox Düşünçeli Olup Çünkü Nefes Obrazenda Olan Kadını Bütün Kötülüklerle Karşılaşdırın Umarım Senaryosunda Nefesi Bu Kötülüklerden Kurtarmak Üçün Derin Senaryolar Yaradeb Umarem Yeni Bölümlerde Bu Sehneler Çanlanaçak Allah Yönetmenede Oyuncularada Sebir Versin

  4. Sen anlat karadeniz cok guzel ya LoVe LoVe karadenizim ya dizi delilerle doliiiDeli tahir deli nefes deli asiye.Ya su asiye cok tatliiii.Sen anlat karadenuz nefesum yetmez

  5. Sen anlat karadeniz cok guzel ya LoVe LoVe karadenizim ya dizi delilerle doliiiDeli tahir deli nefes deli asiye.Ya su asiye cok tatliiii.Sen anlat karadenuz nefesum yetmez

  6. Ben iki diziyi de takip ediyorum ve olacakları söyliyeyim. Sen anlat karadeniz bir süre sonra tutulmamaya başlayacak şuan iyi gidiyor helal olsun türk dizi sektörü kaliteleşiyor. Ancak diriliş ertuğrul bir tarih dizisidir senaristler %90’lık bir kısmını tarih kitaplarından alır %10’u hayal ürünü’dür. Tarihini bilmeyen geleceğini de bilemez

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2018