21 Şubat Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Begüm Aysun Gülcan Myriam Doğan İbrahim

Sevilerek izlenen Fox tv yarışması Yaparsın Aşkım yeni bölümüyle ekrana geliyor. 21 Şubat Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Begüm Aysun Gülcan Myriam Doğan İbrahim 21 Şubat çarşamba akşamı FOX TV’de yayınlanacak olan yaparsın aşkım yarışmasında İlker Ayrık’ın Konukları Begüm Aysun Gülcan Meyrem gibi bayanların eşleriyle birlikte verecekleri mücadelelere sahne olacak ve oldukça zevkli bir yarışma bizi bekliyor olacak.

Fox TV ekranlarında devam etmekte olan ve 21 Şubat çarşamba günü 11 bölümü ile ekrana gelecek yaparsın aşkımda işler büyük bir mücadele içine girecekler. Özellikle kalasları havada havada tutmak için yaptıkları mücadelede büyük bir heyecana sahne olacak ve özellikle Aysun Gülcan miyrem ve Begüm arasındaki mücadele Doğan İbrahim gibi yarışmacıların performansları nefesleri kesecek.

FOX TV’de 21 Şubat çarşamba akşamı yayınlanacak olan yaparsın aşkımda İbrahim ve Doğan’ın yarışma başarılar da oldukça dikkat çekici. 2018 model Citroen C3 marka bir otomobilin ödül olarak verileceği aparsın aşkım 21 Şubat çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında İlker Ayrık sunumuyla kaldığı yerden devam edecek. oldukça başarılı bir sunucu olan İlker Ayrık yaparsın aşkım yarışması ile oldukça güzel bir deneyim daha edilmiş oldu ve FOX TV’de izleyenlerine unutulmaz anlar Yaşatmaya devam ediyor.

21 Şubat çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölüm yaparsın aşkım yarışmacıları da Begüm Aysun Gülcan Myram İbrahim Doğan ve diğer yarışmacılar da gösterdikleri performansla ve yarışmada elde ettikleri başarılar ile adını finale yazdırmaya çalıştılar.Yarışmanın sonrasında kim birinci olacak 2018 model araba ödülünü kim alacak arabayı kim kazandı merak konusu oldu.  Dizihaberi.TV sitemize girerek 21 Şubat’ta yaparsın aşkım da araba ödülünü kim kazandı Hangi çift birinci oldu ve arabayı kazandı gibi soruları merak edenler için sitemizde en güncel yorumlar ve cevaplar sizleri bekliyor olacak.

21 Şubat çarşamba akşamı yayınlanacak olan yaparsın aşkım yarışmasının tekrarını video olarak izlemek için veya yarışmaları yarışmacıları tekrar görmek için sitemizden tekrar videolarını takip edebilir ve yenilerini talep edebilirsiniz Sizlerde 21 Şubat yaparsın aşkım yarışmacıları Aysun Begüm Gülcihan myram hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir çiftler hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz şimdiden izleyenlere ve yorumları aşağı yazanlara teşekkür ediyoruz iyi akşamlar dileriz.  

Not: Bu arada yarışmaya başvuru yapmak ve katılmak isteyen yarışmacılar varsa yaparsın aşkım başvuru sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz Yarışmaya katılın ve şartlar konu içerisinde detaylı olarak yazılmıştır tüm katılımcılara başarılar dileriz. Yaparsın Aşkım Başvuru ve Katılım Formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21 Şubat Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Begüm Aysun Gülcan Myriam Doğan İbrahim (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018