22-23-24 Ocak Seda Sayan ve Uğur Arslan Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Seda Sayan ve Uğur Arslan Show tv de vazgeçilmez oldular. Varlıkları kadar yoklukları da merak konusu olan ikilinin farklı içerikli programları merak konusu oldu. Geçen hafta Show tv de yeni formatıyla başlayan Seda Sayan ve Uğur Arslan, Rtükten aldıkları ceza nedeniyle bu hafta programa üç gün ara vermek zorunda kaldılar.

Seda Sayan her gün ünlü konukları ile hem magazin hemde güncel işlerinden bahsediyordu. Uğur Arslan ise Fenomen avı ile kendine güvenen ve fenomen olmak isteyen adayları arıyordu İstanbul sokaklarında. 22 Ocak 2018 pazartesi 23 ocak salı ve 24 Ocak çarşamba günleri Seda Sayan ve Uğur Arslan Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna yanıt vermek istedik.

Seda Sayan her gün Magazin gündemini irdeliyor ve birbirinden ünlü isimleri programına davet ederek onlarla sohbet ediyordu. Seda Sayan ve Türkiye’nin fenomenini arayan Uğur Arslan perşembe gününe kadar yayın yapmayacak. Yani Rtük verdiği ceza ile 22 ocak ile 24 ocak tarihleri arasında programlara durdurma cezası verdi.

22-23-24 Ocak 2018 de program yapmayacak olan Seda Sayan ve Uğur Arslan Perşembe gününden itibaren kaldığı yerden devam edecek. Merak eden ve Seda Sayan ve Uğur Arslan 22-23 ocakta var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor diye sorup merak edenlere yanıt vermiş olduk.

”Seda Sayan’la” canlı yayınıyla perşembe 15.00, ”Uğur’la Fenomen Avı” perşembe 18.00’de Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. Rtük hangi program veya hangi içeriklere ceza verdi ve 3 gün boyunca cezalandırdı şimdilik bilgi verilmedi, açıklanınca ceza almalarına neden olan içerikleri buradan duyuracağız.

Seda Sayan ve Uğur Arslan programının Rtük tarafından durdurulması ve ceza almasını doğru buluyor musunuz? Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.