22-23 Eylül 2018 MasterChef Takımlar Eleme Adayları Kim Kazandı Kim Elendi?

Tv8 ekranlarında devam eden 22-23 Eylül 2018 MasterChef Takımlar Eleme Adayları Kim Kazandı Birinci Oldu? sorularına detaylı cevaplar vereceğiz. MasterChef programı haftasonu cumartesi ve pazar akşamı tv8 de ekrana geliyor. Cumartesi günü yarışmada önce birer takım kaptanı belirleniyor..

MasterChef yarışmasında takım kaptanları birer kişi alarak kendi takımlarını oluşturuyorlar. Kırmızı ve Mavi takım olarak ayrılan takımlar Jüri üyelerinin belirlediği sayıda yemekleri hazırlayarak belirlenen süre içinde yaparak jüri önüne koymak zorunda.. İşte bu zorlu yarışta yarışmacılar ellerinden geleni yapıyorlar.. İşte sizler için edindiğimiz tüyolar:

23 Eylül MasterChef Kim Elendi? : EZGİ

MasterChef 22-23 Eylül Eleme Adayları Kimler: Atakan, Zeynep, Kerem ve Ezgi

22-23 Eylül 2018 Cumartesi MasterChef Dokunulmazlığı Kim Aldı: Burcu- Uğur

23 Eylül 2018 Pazar MasterChef dokunulmazlığı kazanan isim Uğur oldu.

23 Eylül MasterChef Türkiye mavi takımdan elemeye kalan isim Ezgi ve Kerem oldu. Eleme yarışmasında kalan bu 4 lü arasından en iyi tabağı Zeynep çıkardığı için elenmekten kurtuldu. Kerem de kurtuldu. Son ikiye kalan isim Atakan ve Ezgi oldu. 

MasterChef Türkiye 23 eylül pazar elenen isim Ezgi oldu. 

MasterChef de zaman kısıtlı olduğu için de tartışmalar kazalar hiç eksik olmuyor. 22 Eylül 2018 MasterChef Takımları nasıl oluştu kim takım kaptanı oldu?: 22 Eylülde yapılan seçimle Eslem  Mavi takımın Atakan Kırmızı takımın kaptanı oldu. Sırasıyla her kaptan kendileri için takımlarını oluşturdular. Sıra geldi Jürinin vereceği göreve..

22 Eylül 2018 Cumartesi günü MasterChef Takımlarının görevleri:

22 Eylül 2018 MasterChef Takımlarına verilen ilk görev 12 adet yemek yapmaları oldu. Jüri oldukça zor olan bu kadar yemek sayısını verdi ama bakalım yarışmacılar nasıl başa çıkacaklar. Tüm yarışmacılar marketten belli sayıda malzeme alarak jürinin önüne başlangıçtan ara sıcağına ana yemeğinden tatlısına kadar 12 çeşit yemek çıkarmak zorundalar..

MasterChef Türkiye 23 eylül pazar elenen isim Ezgi oldu. 

MasterChef 22 - 23 Eylül 2018 takımlar eleme adayları kim

22 Eylül 2018 cumartesi MasterChef Takım Kaptanları olan isimleri tekrar edelim: Eslem Mavi takımın Atakan Kırmızı takımın kaptanı oldu. Takımlar sırası ile yarışıp verilen görevi kısıtlı zamanda tamamlamaya çalışıyorlar. Uğur bu gecenin banlanan ismi oldu diyebiliriz. Çünkü takımlar seçilirken beni takımına alan arkadaş iyi kaptanlık yapmaz ise kaptanlık görevini elinden alıyorum.

Bu yüzden de arkadaşlar benden korkuyor diyerek tüm yarışmacıların tepkisini çekti. Atakan bu yüzden onu takımına seçmedi. Sona kalan Uğur Eslemin takımında yer aldı. Umarız bu akşam yemek konusundaki başarısı ile bu sözleri unutturur.

22 Eylül 2018 MasterChefde Murat yere düştü. Mavi takım olan Eslemin takımı yarışırken Murat tabakları getiriyordu. Birden bire düşen Murat neden düştü kimse anlayamadı sağlık durumu nasıl merak edenler için konumuzu güncelleyeceğiz. 22 Eylül 2018 MasterChefde Muratın sağlık Durumu:

23 Eylül 2018 MasterChef eleme adayları kim elendi

22 Eylül 2018 MasterChef deEleme Adaylarını buraya yazarak konumuzu güncelleyeceğiz. İki haftadır elenmekten kurtulan Ezgi bu hafta eleme adayı olacak mı 23 Eylül 2018 MasterChef Kim elendi en merak edilen konu oldu. 22-23 Eylül 2018 MasterChef Takımların oluşmasından sonra Eleme Adayları Kim oldu hangi takım Kazandı kim Birinci Oldu? 23 Eylül 2018 MasterChef ELENEN KİM OLDU HEPSİNİ BURAYA EKLEYİP İÇERİĞİMİZİ GÜNCELLEYECEĞİZ TAKİPTE KALIN LÜTFEN..

MasterChef 23 Eylül pazar günü yemek konsepti Balık yemekleriydi. Şefler 14 meslektaşını davet etti ve onların oylaması ile kazanan takım Kırmızı takım oldu. Kırmızı takım dokunulmazlık oyununa kaldı. Dokunulmazlık oyununda Fokaçya ekmeği yaptılar. Fokaçya ile birçok çeşitli tarz deneyen yarışmacılar arasında dokunulmazlığı kazanan isim Uğur oldu. 

Mavi takımdan elemeye kalan isim Ezgi ve Kerem oldu. MasterChef Türkiye programı 23 eylül programında son eleme yarışmasına Atakan, Zeynep Kerem ve Ezgi oldu. Yemek yarışmasında en kötü yapan isim eleniyor. MasterChef Türkiye de elemesinde Kerem ve Zeynep tabaklarını iyi yaptıkları için yarışmada kalmayı garantilediler.

Son ikiye kalan MasterChef Türkiye de Zeynep ve Atakan oldu.

MasterChef Türkiye 23 eylül pazar elenen isim Ezgi oldu. 

23 Eylül 2018 MasterChef kim elendi

23 Eylül 2018 Pazar günü MasterChef den kim elendi ayrılan kim Oldu?

MasterChef Türkiye 23 eylül pazar elenen isim Ezgi oldu. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2018