22 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019

Yaz ayına girerken kanalların geçiş dönemindeki reyting oranları arasındaki çekişme devam ediyor. Gecede olan 22 haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi 2019 yılı yaz girişinde neler yaşandı ? 22 Haziran Cumartesi gününün reyting oranları belli oldu. Yaparsın Aşkım , Kim Milyoner Olmak İster, Survivor 22 haziran 2019 izlenme oranları ve program detayları.

22 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi 2019

Kanal D yeni yarışma programı Benimle Söyle ile günün vasat reyting puanlarını toplamaya devam ediyor. Değişik formatı ile yüz jüri üyesinin karşısında şarkı söyleyen genç sanatçılar yer alıyor. Enis Arıkan’ın sunuculuğunu yaptığı program pek te parlak devam etmiyor. Yaz sonuna kadar devam etmesi bile zor olan Benimle Söyle 22 haziran reyting ve share puanları çok düşük geldi.

Benimle Söyle 22 Haziran Reyting Sonuçları ve Oranları Ne Kadar İzlendi ?

Show Tv 22 Haziran 2019 reyting sonuçları güzel geçti. Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür Show eğlence programı günün en çok izlenen ilk üç arasında oldu. Yeni bölümü yayınlanan Güldür Güldür Show hem yaz sonrasında ise kış sezonu devam edecek tv programları arasında yer alıyor.

Show Tv 22 Haziran 2019 reyting sonuçları

Star Tv‘nin bu akşam için bir program ve dizisi yoktu. Boş olan gününü Terminatör : Genesis filmi ile geçirdi. Ancak yayınladığı film ile yüksek reyting alması şaşırtıcı oldu. Arnold Schwarzenegger’in filmi 6,4 İMDB puanı ile kalitesini kanıtlamış filmdir. 155 milyon dolara mal edilen film dünya çapında 450 milyon dolarlık gişe toplamıştır. Hollywood’un en etkili filmlerinden biri Star Tv’de yayınlanınca reytinglere doğruda etki etti.

Star Tv Terminatör Genesis Ne Kadar İzlendi 22 Haziran Reyting Sonuçları

Fox Tv Yaparsın Aşkım 22 Haziran reyting sonuçları pek etkileyici olmadı. Özellikle Star Tv’nin sunduğu muhteşem film ve ardından Kapanmadan Kazan yarışma programının tekrar bölümü biraz İlker Ayrık’ın reytinglerini düşürdü. Show Tv’de de eğlence programı olması sonuçları kötü etkiledi. Ancak yıllardır belirli kitlesini oluşturmuş tv programı reytinglerde zaman zaman ilk üçe girdi ancak tutunmayı başaramadı. Ortalamada 4 ve 5. sıralarda günü kapattı.

Fox Tv Yaparsın Aşkım 22 Haziran reyting sonuçları

Atv Kim Milyoner Olmak İster 22 haziran ne kadar izlendi ? Murat Yıldırım’ın sunduğu program özellikle Hande’nin soruları sırasında ilk sıraya kadar share aldı. Hande cesaret ederek soruları bilmediği halde cevapladı. Jokerlerinin de yardımı ile 250 Bin TL değerindeki soruya kadar gelen Hande gecede ATV kanalına iyi reyting kazandırmayı başardı. Kendisi ise 125 Bin TL’lik çeki alarak yarışmadan mutlu ayrıldı.

Atv Kim Milyoner Olmak İster 22 haziran ne kadar izlendi

TV8 22 Haziran Dokunulmazlık Oyunu izlenme oranları nasıl oldu? Reyting sonuçlarını takip eden kanal bu yıl düşüş yaşıyor. Dokunulmazlık oyunları Survivor’un atar damarı olmasına rağmen iyi hit alamıyor. Geçtiğimiz sezonlarda sürekli ilk üçte olan dokunulmazlık oyunlarının olduğu gün açık ara birinci olan kanal bu yıl ilk üç arasına girmekte güçlük çekiyor.

TV8 22 Haziran Dokunulmazlık Oyunu izlenme oranları nasıl oldu

22 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019 yaz sezonuna girerken en çok hangi kanalı başarılı buluyorsunuz? Peki ya bu gece sizin tercihiniz hangi kanal oldu ?

22 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi Oranları Listesi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2019