22 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Fi Survivor Bizim Hikaye Vatanım Sensin

22 Mart 2018 Perşembe günü reytinglerinde ya nasıl bir sonuç ortaya çıkacak hangi dizi ve filmler televizyonda yer alacak Reyting sonuçlarına analizlerle birlikte sizlere sunmak istiyoruz öncelikle hangi kanalda hangi dizi ve program var onları sırasıyla size yazalım ve analiz edelim.

22 Mart Perşembe günü reyting sonuçları etkileyecek ilk dizi Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim hikaye dizisidir. Geçen hafta ilk sırada yer alan bizim hikaye FOX TV’de oldukça iyi reyting almaya devam ediyor. Bu hafta da ilk sırada yer alacaktır. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018’de önemli mücadeleler yaşanacak 22 Mart Perşembe günü. Survivor 2018 de 22 Mart reytingleri ne damga vuracak önemli olaylar olduğu için reytinglerde ilk sıraya yükselebilir diye tahmin ediyorum.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan kut’ül Amare dizisi bu hafta Regaip Kandili nedeniyle yayınlanmayacak. TRT 1 ekranlarında kut’ül Amare nin yerine Regaip Kandili özel programı yer alacaktır günün anlam ve önemine dair programının oldukça iyi izlenme oranına kavuşması bekleniyor.

Show TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor Bu hafta daha önce Puhu tv de izlemiş olduğumuz Fi dizisi ilk kez TV ekranında Show TV’de yayınlanıyor ve izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Bakalım izleyicisi dizisini beğenecek mi  reytinglerde nasıl bir sonuç alacak 22 Mart’ta izleyip gideceğiz. Kanal D ekranlarında Vatanım Sensin dizisi ekrana gelecek bakalım geçen haftalardaki düşüş devam edecek mi yoksa Kutül Amarenin yayınlanmadığı hafta ilgi görecek mi?

ATV ekranlarında kanatsız Kuşlar kaldığı yerden devam ediyor 22 Mart reytinglerinde kanatsız Kuşlar dizisi yeteri kadar izlenecek mi yoksa yeni fi dizisinin gölgesinde mı kalacak sizler gibi bizler de merak ediyoruz reyting durumları. ancak yeni diziler olumsuz etkilemezse kanatsız Kuşlar uçuşa geçebilir.

Star TV 22 Mart 2018 Perşembe günü Batman Süperman’a Karşı: Adaletin Şafağı filmini ekrana getiriyor. tüm kanalların dizi yayınladığı bir günde yayınlamış olduğu Batman filmi ile bakalım ilgi görecekmi Star TV 22 Mart reytinglerinde izlenecek mi gelecek haftaya başlayacak olan Avlu dizisinin yerini bu hafta Batman doldurabilecek merak ediyoruz.

1. Bizim Hikaye / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Vatanım Sensin / Kanal D
4. Kanatsız Kuşlar / ATV
5. Fi / Show TV
6. Batman / Star TV
Diğer Programlar
Regaip Kandili Özel / TRT 1
Elif / Kanal 7

22 Mart reytinglerinde ön plana çıkan dizi ve filmler şimdilik böyle. Sizlere de 22 Mart perşembe günü yayınlanacak dizi reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. 22 Mart reyting sonuçları açıklanır açıklanmaz bizler de sizlere Cuma günü sabah 10 da resmi sonuçları burada aktarıp güncelleyeceğiz konumuzu. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Mart 2018