22 Mart Mehmetçik Kut’ül Amare Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Bu perşembe 22 mart günü sizlere Trt1 de dizi bekleyenlere bir sürpriz var. TRT1’in sevilen tarih dizisi ”Mehmetçik Kut’ül Amare”den sürpriz bir karar çıktı bu hafta. Nedir bu sürpriz derseniz aslında tahmin edeceğiniz üzere dizi bu hafta ara verecek yani 22 mart perşembe günü Kutül Amare dizisi yayınlanmayacak. 22 Mart Mehmetçik Kut’ül Amare Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna detaylı cevap verelim hemen:

Mehmetçik Kut’ül Amare Var mı Yok mu 22 Mart Perşembe: Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, kadrosunda İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, İsmail Hacıoğlu, Gamze Özçelik, Özgü Kaya, Yevlayiva Dedova, Semih Ertürk, Uğur Karabulut, İsmail Hakkı ve Serdar Gökhan’ın yer aldığı dizi, Regaib Kandili özel yayını nedeniyle yayınlanmayacak.

Regaib Kandili nedeni ile yayınlanmayan”Mehmetçik Kut’ül Amare” yeni bölümüyle 29 Mart Perşembe 20.00’de TRT1’de kaldığı yerden devam edecek. 22 Mart Mehmetçik Kut’ül Amare daha öncede maç dolayısı ile ekrana gelmemiş bir hafta da teknik arızalar sebebi ile ara vermişti. Sizce Böyle aralar diziden izleyenleri soğutur mu? Doğru buluyor musunuz? İşte yapımcının Resmi Açıklaması: Regaib Kandili Özel Yayını nedeniyle, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin yeni bölümü 29.03.2018 Perşembe günü yayınlanacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz..

22 Mart Mehmetçik Kut’ül Amare Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. İşte yapımcının resmi açıklaması: 
Regaib Kandili Özel Yayını nedeniyle, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin yeni bölümü 29.03.2018 Perşembe günü yayınlanacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

22 Mart Mehmetçik Kut’ül Amare Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? (5 Yorum)

  1. Offf be hocam ama nazlandinsende (mehmet bozdagi)ehhh!haklisin bu kadar guzel dizi olurda biraz naz olmazmi basarilarinizin devamini dilerim dizikadrosuda cok basarili MASAALLAH

  2. turkiyede izleyiciye saygi bu kadar iste. bugun kandil. yarin mac. diger gun oyuncu kaza gecirmis bahane cok. azicik adam olun bir kac bolum onceden cekinde sacmalayin insanlara mal muamelesi yapmayin.

  3. 2 hafta ara vermedi bir hafta verdi. O haftada maç oldu zaten…Neyse ne olursa olsun bu dizinin yanında olmamız lazım ÎZLEMEYİ BİTİRMEYELÎM REYTİNGLER DÜŞMESİN (Bu hafta da Mtbarek Regaib Kandili olması dolayıyla böyle bir şey oldu. Şimdiden Regaib Kandiliniz mübarek olsun…)

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018