22 Mayıs Kuzgun 15. bölüm fragmanı analizi tüyoları… 14. bölüm özeti.

22 Mayıs Kuzgun 15. bölüm fragmanı analizi tüyoları… 14. bölüm özeti.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzgun’da 15. bölümde neler olacak? 14. bölümün çok heyecanlı geçtiği haftada 15. bölümde neler olacağı dizi takipcileri tarafından merakla bekleniyor.. Sevilen dizi Kuzgunda 22 mayıs çarşamba günü neler yaşanacak gelin hep beraber bakalım…..

Kuzgun 14. bölüm özet analizi tüyoları…..

Meslektaş olan iki eski dost Yusuf ve Rıfat birlikte çalıştıkları operasyonda yüklü miktarda rüşvet teklifi alırlar. Yusuf bu teklifi reddederken Rıfat kabul etmek ister fakat söyleyemez. Operasyondan sonra Yusuf kendisine kurulan bir tuzakta tutuklanır ve meslekten alınır. Yusuf’a bu komployu planlayan dostu olarak gördüğü Rıfat’tır

Yusuf’un tutuklanması üzerine eşi Meryem ve çocukları zor günlere adım atmışlardır. İçine girmiş oldukları kötü günler en çok Kuzgun’u etkileyecektir. Kuzgun annesinden ve kardeşlerinden uzak yirmi sene geçirmek zorunda kalacaktır.

Kuzgun’un kimseye haber vermeden gidişi Dila’yı fazlasıyla üzecektir. Kuzgun’a aşık olan Dila zor günler geçirecek ve Kuzgun’un sırra kadem basarcasına yok oluşunu aşamayacaktır. Eğitim için gittiği Londra’dan yıllar sonra eğitimini tamamlayıp dönen Dila, Kuzgun ile karşılaşacağından habersizdir. Kuzgun’a koruma olarak verilen görev Kuzgun’u Dila ile karşılaştıracaktır. Bu karşılaşmanın ardından Kuzgun Dila ve çevresindekilerin hayatındaki dengeleri değiştirecektir.

22 mayıs çarşamba Kuzgun 15. bölüm de neler olacak?

Star Tv nin reyting zirvesini zorlayan sevilen fenomen dizisi Kuzgun‘da 15. bölümde neler olacak?22 Mayıs çarşamba günü yayınlanacak olan Kuzgun dizisinin 15. Bölümünde Kuzgun‘un babasının intikamını alarak Rıfat‘ı tutuklatmasının  ardından Rıfat‘ın adamlarının kendisine ve ailesine zarar vermek isteyeceğini düşünerek ailesiyle arasındaki buzları eritip Annesi Meryem ve üç kardeşini yanına alacağını. Ailesini himayesine alıp korurken aynı zamanda yirmi yıllık hasretlerini gideren Kuzgun‘un Rıfat‘ın kızı olan Dila‘yı kendinden uzaklaştırmayıp Rıfat‘ın adamlarına karşı önlem almak için yanında tutarken Dila Kuzgun‘un ona güvenini tekrar kazanabilmek için çabalacaktır.

Kuzgun 15. bölüm fragmanı yayınlandımı…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019