22 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Söz mü Çukur mu?

22 Ocak pazartesi reytinglerde yarışacak olan diziler şöyle; Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk, Kırgın Çiçekler, Yalaza… Geçtiğimiz haftalara bakacak olursak Söz dizisi pazartesi günlerinin reyting birincisi olurken haftalık reytinglerde de Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra 2. sırada yer almaktadır.

22 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarında Startv de ekrana gelen Söz dizisi 11 civarında almış olduğu reyting ile geçtiğimiz haftayı ilk sırada kapattı. Bu haftanın da favorisi Söz dizisiydi. Çukur dizisiyle kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Söz dizisi her hafta Çukur’u geçmeyi başarıyor. Çukur dizisi de Söz’ü takip ediyor.

Yavuz’un ve Tim’in terör örgütü mensuplarıyla çatışmaları ve onların hayatlarını konu alan dizi Söz dizisi yeni bölümü ile de kendini izletmeyi başarıyor. Askeri diziler Milli duygularımıza hitap ettiği için her zaman seyirci tarafından beğeniliyor. Söz’ün başarılı oyuncu ve senaryosu da buna artı olarak ekleniyor.

Çukur dizisi de pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında. Show tv de yayınlanan Çukur dizisi Yamaç Çukur ve Koçovalı Ailesini anlatıyor. Yamaç Çukur’u ve ailesini korumak için ne fedakarlıklar yapacak? Çukur dizisi pazartesi akşamları genel de reytinglerde 2. oluyor. Çukur dizisi Söz dizisiyle kıyasıya bir rekabet içerisinde her hafta. Yayınlanan iki dizide de aksiyon aşk hepsi var. Demek ki seyirci de aksiyon istiyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisi de Kanal D nin yeni sezon bombalarından biriydi. Siyah Beyaz Aşk ilk haftalarda istenen başarıyı göstermese de sonradan reytinglerde artış gösterdi ve ilk 5 sıralama da yerini almayı başardı. Siyah Beyaz Aşk dizisi Aslı ve Ferhat’ın aşkı ile tanındı ve çok sevildi. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasında ki uyum seyircisinden de tam puan aldı.

Pazartesi akşamlarının diğer dizileri Kırgın Çiçekler ve Yalaza. Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül Songül Kader Meral ve Defnenin hayatları anlatılıyor. Eylül ve Ali ilişkisinde tüm sorunlar aşıldı mı? Songül Güney evli ve bebek bekliyorlar. Bebeklerini kucaklarına alabilecekler mi? Kırgın Çiçekler yeni bölümleri de atv de yayınlanmaya devam ederken reytinglerde üst sıralarda yer alıyor Kırgın Çiçekler dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri.

22 Ocak pazartesi günü ekrana gelen diziler arasındaki reyting mücadelesi az çok belli gibi. Söz 1. sırada favori olmaya devam ederken Çukur onu takip ediyor. Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler’de ilk 5 sıralama içine girmek için mücadele veriyor. 22 Ocak 2018 pazartesi günü reytingleri hakkında AB ve TOTAL sonuçları sıralaması hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

22 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Söz mü Çukur mu?

22 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarını 23 ocak Salı günü Saat 10.00 da buraya ekleyip güncelleyeceğiz. Önceki haftalarda dizilerin reyting sonuçları için DİZİ TV REYTİNGLERİ sayfamıza bakabilirsiniz.

22 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları AB

 

 

22 OCAK 2018 PAZARTESİ REYTİNG ANALİZİ: Yukarıdaki reyting sonuçlarında gördüğünüz üzere Bu hafta beklenmedik ölçüde Söz dizisi reytinglerini artırdı. Rekor denebilecek seviyelere yükselerek 12.41 oranındaki reyting ile Çukur dizisi ile arasındaki farkı açtı. Söz dizisini 22 ocak reytinglerinden dolayı tebrik ediyoruz..

Çukur Dizisi ise 9.45 oranında aldığı total reyting ile önceki haftalardaki yerini korumayı başardı ve Söz dizisinin hemen arkasından takipçisi oldu.. Siyah Beyaz Aşk 5 üzerindeki reytingi ile yarışta bende varım derken Kırgın Çiçekler 5 reytingin altında seyretmeye devam ediyor. 4 Dizideki genel görünüm böyleydi. Siyah Beyaz Aşk bu reytingler erken final haberlerini ötelemiş görünüyor.. Ancak Kırgın Çiçeklerdeki düşüş devam ederse Sezon sonu final yapıp ekrana veda edebilir..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

22 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Söz mü Çukur mu? (40 Yorum)

  1. HEY SÖZ DİZİSNİ ÇEKEMEYENLER İZLESİN ANCA O ZAMAN SÖZ TAVAN YAPAR. SÖZ’Ü ÇEKEMEYENLER İZLEYENLER KADAR.

  2. Siyah beyaz aşkk tabikide en çok sevdiğim izlediğim dizin ❤❤ya ne olur şu dizinin gününü değiştirin

  3. Son yılların en güzel oyunculuğu ve romantizmiyle büyüleyen dizisi tabiikide siyah beyaz aşkkk

  4. Siyah Beyaz Aşk❤️ #AsFer çok güzel bir ikili, resmen büyülüyorlar, çok uyumlular Hiç bitmesin dizi

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2018