22 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Ab Total Bizim Hikaye Survivor

22 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Mi Survivor Mı?... 22 Şubat perşembe reyting sonuçlarında Fox tv de Bizim Hikaye, Atv de Kanatsız Kuşlar, Kanal D de Vatanım Sensin, Trr1 de Mehmetçik Kutül Amare, Star tv de final bölüm yapan Siyah İnci sonrası ne yayınlanacak? Show tv de Yuvamdaki Düşman dizileri yayınlanacak.  Tv8 de ise geçen hafta başlayan Survivor yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

22 Şubat 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında 2 favori var. Birincisi Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye diğeri ise Tv8 yayınlanan Survivor. Bizim Hikaye aylardır birinciliği kimseye kaptırmıyor. Bu hafta da büyük ihtimalle yine birinci olacaktır. Eğer Survivor 22 Şubat reytinglerinde atılım gösterirse bu başarısı kalıcı olabilir. Tv8 de yayınlanan Survivor yayınlandığı günlerde oldukça çok izleniyor.  Yayına başladığı cumartesi günü Yeni Gelin dizisinin iki katı reyting alan Survivor Bizim Hikaye dizisinin tahtını perşembe günü alabilir. Bizim Hikaye ve Survivor arasında 22 şubat reytinglerinde ki rekabeti bakalım kim kazanacak?

22 Şubat perşembe günü yayınlanacak dizilerden bir diğeri de Kanatsız Kuşlar. Geçtiğimiz hafta 4.86 oranındaki reyting ile 5. sırada yer alan Kanatsız Kuşlar iyi reyting almaya devam ediyor. 22 Şubat reytinglerinde de nası lbir sonuç alacak merak konusu.  Kanal D de ekrana gelen Vatanım Sensin geçtiğimiz hafta 4.94 oranında aldığı reytingle 4. sırada yer almıştı. Kutül Amare’nin gecen hafta yayınlanmamış olmasının ardından bu hafta yeni bölümü rağbet görecek mı?

Star tv de yayınlanan Siyah İnci dizisi gecen hafta final bölümü ile ekrana gelmişti.. Siyah İnci reyting düşüklüğü sebebiyle final yapmıştı. Star Tv biten dizinin yerine ne düşünüyor.

Show tv de yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisi de konusu ile seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Geçen hafta aldığı 3.66 reyting almıştı ve bu oran ile 13. sırada yer aldı. Konusu farklı ve seyirciden tepki almış olabilir. Reytinglerde bir süre sonra başarı sağlayacağını düşünüyoruz. Yuvamdaki Düşman dizisi ilerleyen haftalarda reytingi düzeltmekse final kararı alabilir.

22 Şubat 2018 perşembe reyting sonuçlarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ertesi gün saat 10:00 dan sonra resmi reyting sonuçlarını paylaşıyoruz. Bu hafta reyting birincisi kim olacak? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazınız…


22 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Total

22 ŞUBAT REYTİNG ANALİZİ: Gördüğünüz üzere Survivor bugünde birinci oldu. Bizim Hikayenin aylardır süren birinciliği sona ererken Survivor Perşembe gününün yeni birincisi oldu. Bakalım Gelecek haftalarda bu başarı devam eder mi izleyip göreceğiz.. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

22 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Ab Total Bizim Hikaye Survivor (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2018