22 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Yaşım Kaç Benimle Oynama

Sevilen program ve dizilere yenileri ekleniyor. 22 Temmuz akşamı tv de ilk kez yayınlanacak olan diziler ve programlar ekranın yönünü belirleyecek. 22 Temmuz 2018 pazar akşamı başlayan Trt1 dizisi Elimi bırakma ve Kanal D de ekrana gelen yarışma programı Yaşım kaç en çok merak edilen ve reytingleri sorular programlar oldu.

Özellikle uzun süredir tanıtım fragmanları yayınlanan Trt1 dizisi Elimi bırakma ilk bölümü ile 22 temmuz pazar akşamı yayınlandı. Oldukça güzel bir dizi gibi geldi bize. Hem konusu hemde oyunculuklarını çok beğendik, eğer izleyenler de beğenir ve izlenme oranları çok iyi çıkarsa reyting sonuçlarında göreceğiz açıklandığında..

Yaşım Kaç yarışması (İlk Bölüm) ile Kanal D de ekrana gelecek. Bir başka program olan Benimle Oynama da Tv8 de ekrana gelecek. Tüm bu programlar ilk kez yayınlanacak olması nedeni ile 22 Temmuz Pazar Reyting Sonuçlarında izlenme oranları da oldukça merak ediliyor. Bakalım en çok ne izlenecek.. İşte 22 Temmuz Pazar Reytinglerini etkileyecek program ve diziler..

22 Temmuz Pazar Reytingleri için Hangi Programı İzleyeceksiniz ?
1- Elimi Bırakma (İlk Bölüm) – TRT 1
2- Yaşım Kaç (İlk Bölüm) – Kanal D
3- Yaparsın Aşkım – Fox TV
4- Görevimiz Tehlike 4 – ATV
5- Polis Akademisi – Star TV
6- Benimle Oynama(İlk Bölüm)- TV8

22 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları izlenme oranları

22 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Yaşım Kaç Benimle Oynama gibi ilk kez yayınlanacak olan dizi ve programlardan hangileri en çok izlenecek.. Sizde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Bugünkü sorumuzun ana temelinde Bugün Elimi Bırakma Dizisi Var. Sizce Dizi 22 temmuzda Total Grubunda Kaç Reyting Alacak?

22 Temmuz Pazar Reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

22 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Yaşım Kaç Benimle Oynama (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2018