23 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor Arka Sokaklar Aşk ve Mavi

23 Mart 2018 cuma reytingleri nasıl olacak? 23 Mart cuma günü Atv de Aşk ve Mavi, Kanal D de Arka Sokaklar, Fox tv Şevkat Yerimdar, Star tv de İstanbullu Gelin, Show tv de Güldür Güldür Show, Trt1 de Payitaht Abdülhamid dizileri yayınlanmaktadır. Tv8 ekranlarında ise heyecanlı bir bölüm ile Survivor 2018 yayınlanacak ve ödül oyunu oynanacak. İletişim Ödülü..

23 Mart 2018 cuma günü reytinglerde iddialı olan dizileri de kısa kısa analiz ediyoruz. 23 Mart Cuma günü Kanal D ekranlarında ilk sırada yer almasını beklediğimiz Arka Sokaklar dizisi yer alacak. Geçen hafta cuma gününü reytinglerde ilk sırada kapatan Arka Sokaklar yeni bölümü ile Kanal D’de yayınlanacak. rakiplerine fark atarak 1. sırada yer alan Arka Sokaklar gelecek sezonu daha garantiledi gibi şimdiden. Diziden sonra Beyaz Show’a bu akşam Fatih Erkoç, Birce Akalay, Yılmaz Vural, Oğuzhan Uğur ve Deniz Cengiz konuk olacak. Beyaz Show canlı yayınla 23.45’te Kanal D’de.

ATV ekranlarında 23 Mart Cuma günü reyting sonuçları etkileyecek en önemli değildi aşk ve mavi dizisi. oldukça aksiyonlu bir bölüm ile ekrana gelecek olan aşk ve mavi 23 Mart cuma reyting sonuçlarını kendilerine Olumlu olarak etkileyecek görünüyor. 23 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor Arka Sokaklar Aşk ve Mavi

Star TV ekranlarında yayınlanan ve genellikle 3. veya 4. olan İstanbullu Gelin dizisi bu hafta da izleyicinin merak ettiği yeni bölümüyle ekrana geliyor. Geçen hafta dördüncü sırada haftayı tamamlayan İstanbullu gelin total’de 5 oranında reyting alıyor. Bakalım 23 Mart reytinglerinde İstanbullu Gelin dizisi ne kadar reyting alacak totalde?

Fox TV ekranlarında ise 23 Mart Cuma günü Şevkat Yerimdar dizisi yer alacak. geçen haftayı 9. sırada tamamlayan ve oldukça kötü giden reytinglerin ardından final yapacağı konuşulmaya başlanan dizi ekibinin ücretlerinin ödenmediği konuşulan ve limon film ile FOX TV arasındaki sözleşmenin bittiği basında haber olarak çıkmıştı ancak Şimdilik final haberi gelmedi ama dizinin reytingleri her geçen hafta daha da düşünmeye devam ediyor.

Show TV ekranlarında 23 Mart Cuma günü Güldür Güldür Show yayınlanacak. komedi severler için oldukça güzel bir alternatif olan Güldür Güldür Show 23 Mart Cuma reytinglerini ilk 10 sırada tamamlayacak gibi görünüyor ve Show TV’nin yüzünü çok güldürmesi de ekranı dolduruyor diyebiliriz.


TRT 1 ekranlarında payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. geçen haftayı 10. sırada tamamlayan PAyitaht Abdülhamid bakalım bu hafta 23 Mart reytinglerinde kaçıncı sırada yer alacak. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 diğer günlerde oldukça iyi reytingler alıyor. Geçen hafta cuma günü 3. sırada yer alan program bakalım bu cuma iletişim oyunu ile kaçıncı sırada yer alacak izleyip göreceğiz.

23 Mart 2018 Cuma günü Reyting sonuçlarına bir sonraki gün cumartesi günü saat onda sizlere buradan paylaşacağız ve konumuzu güncelleyeceğiz. Şimdilik geçen haftanın reyting sonuçları sizlerle paylaşıyoruz yorum ve görüşlerinizi lütfen sizde aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

23 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor Arka Sokaklar Aşk ve Mavi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2018