23 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Sıralaması

Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz Liderler Fox’ta Cumhurbaşkanı Trt1 ekranlarında oldukça merak eidlen programlar arasında. 23 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları nasıl olacak en çok izlenen Sen Anlat Karadeniz yerini koruyacak mı Diriliş Ertuğrul düşmeye devam edecek mi Liderler Fox’ta Cumhurbaşkanı Trt1 siyaset programlarında neler olacak hepsini reytinglerin ölçümlerinde görebilirsiniz.

Sevilen dizi ve programların yer aldığı 23 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Sıralamasını buradan sizlerle paylaşacağız. 23 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları ve sıralı listelerini vermeden önce hangi dizi ve programlar var ekranda ne izleyeceğiz kısaca onları vermek istiyoruz sizlere. 23 Mayıs Çarşamba Reytinglerinin kesin sonuçlarını 24 Mayıs Perşembe günü sizlere aktarıyor olacağız. 23 Mayıs Ab Total Reytinglerde yarışacak diziler şöyle:

BUGÜN HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. Diriliş Ertuğrul / TRT 1
2. Sen Anlat Karadeniz / ATV
3. Güldür Güldür Show / Show TV
4. Liderler Fox’ta / Fox TV
5. Popstar / Kanal D
6. Görümce / TV 8
Diğer Programlar
Recep İvedik 2 / Star TV
Elif / Kanal 7

23 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçlarını 24 Mayıs Perşembe Ab Total Reytingleri hakkında sizlerde yorumlarınızı ve tahminlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Bakalım en doğru tahmini kim yapacak? 23 Mayıs Çarşamba gününün net sıralaması ve resmi sonuçları perşembe sabah saat 10.00 da burada sizlere sunulacak. Reytinglerde kim birinci ve ikici olacak lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden tüm yorumculara teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

23 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Sıralaması (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2018