23 Mayıs Deniz Ölecek mi? Avlu 43. Bölüm Neler Olacak İsyan Ne Olacak?

23 Mayıs Deniz Ölecek mi? Avlu 43. Bölüm Neler Olacak İsyan Ne Olacak?

23 Mayıs taki bölümde Avlu da İsyan dinecek mi? Deniz ölecek mi? Avludaki isyan ne kadar sürer ve sezon finali öncesi diziden kimler çıkacak Melis ölecek mi? Denizi kurtarmak için bir hamle yapıp vurulabilir Zerrin’i isteyen Deniz ve Azra öncülüğündeki mahkumlar diziyi yabancı dizi La Case De Papel gibi bir havaya soktular.. La Case De Papel dizisinden bir sahne;

Avludaki Benzer Sahne 42. Bölüm 16 Mayıs Perşembe;

16 Mayıs Perşembe akşamki bölümde Jandarma’nın Operasyonu Avlu cezaevindeki isyanı dinderecek mi yoksa anlaşmamı olacak?

Sezon finaline 1 hafta kala Avlu 23 Mayıs 43. Bölümde neler olacak fragmanı ne zaman çıkacak dizi haftaya var mı yok mu ne zaman bitiyor son hafta reytingleri nasıl bunlardan kısa kısa bahsetmeye çalışacağız. 16 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan 42. bölümde Avlu da Direniş başladı Zerrin müdür müebbet alıp yaptıklarının cezasını mı çekecek yoksa sezon finalini göremeden ölecek mi? Daha önce Zerrin öldü mü diye açtığımız konuda da güncellemeler yaptık ve Zerrin’in bu şekilde öleceğine inanmamıştık.

Dizide Hakan Akbeyli ismi ile askeri birlik ile İsyana gelenler Avlu dizisinden aynı La Case De Papel ile aynı sahneyi canlandırıyorlar yorumları geldi.

Star tv nin sevilen dizisi avluda sezon finaline son 3 bölüm kala heyecan dorukta Zerrin müdür müebbet alıp yaptıklarının cezasını mı çekecek yoksa sezon finalini göremeden ölecek mi?

Azra tüm delilleri toplayıp zerrin müdürü alt etmeye çalısır. Deniz, Muratın intikamını almak ister fakat son anda melisin yetişmesi ile planı başarısız olmuştur ve hücreye girmiştir.avluda hesaplaşma zamanı geldi çattı.

İntikam almak isteyen zerrin çığrından çıkar artık gözü dönmüştür kudretin saldırı üzerine zerrini artık kimse tutamaz kazadan sonra evine gider ve silahını alıp avluya döner azra ve zerrini hücreye kapatmak için emir verir. Birbirinden habersiz hücreye alınan deniz ve kudrete ne olacak hücreden sağ çıkabilecekler mi

23 Mayıs 43. Bölüm Hakkında Tüyolar

Şimdi öncelikle 16 Mayıs taki bölümde Zerrin’in sonun geldiği belli oldu gibi, İş birlikçisi olan Nejdet diziden ayrıldı kendini ölürdü. Nejdet öldüğüne göre Zerrin’in bütün suçlarına ortak olan tek kişide ortadan kalkmış oldu.

23 Mayıs 43. Bölümde Zerrin Cezamı alır müebbet mi yatar yoksa bir suikast ile öldürülür mü bunlar merak konusu dizinin sezon finaline 1 hafta kala Zerrin diziden ayrılacak mı? Yeni sezonda netflix ekranlarında olabileceğini daha önce duyurduğumuz Avlu Star TV ile mi devam edecek yoksa dijital platformlarda mı ekranlara gelecek beraber göreceğiz.

23 Mayıs taki bölümde Avlu da taşlar yerine oturur Zerrin Ölür veya Ceza alır. Kudret diziden çıkacak mı yeni sezonda kudreti göremeyebiliriz.

Avlu da ki tünel bildiğiniz gibi 16 Mayıs perşembe akşamki 42. bölümde bulundu ve Tüneli planı iptal mi oldu yoksa tünelden kim çıkar.

Avlu Dizisi 43.Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019