23 Mayıs İkimizin Yerine 258. Bölüm Analizi Fragmanı Özeti

23 Mayıs İkimizin Yerine 258. Bölüm Analizi Fragmanı Özeti

23 Mayıs Perşembe İkimizin yerine son bölüm 258. bölüm de neler olacak? Fragmanı analizi konumuz ile 23 Mayıs Perşembe günü ekranlara gelecek olan İkimizin Yerine adlı hint dizisi ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. İkimizin Yerine 256. bölüm özeti detayları ve gelecek bölüm hakkında detaylar yazımızda.

Kanal 7’nin sevilen Dizisi İkimizin Yerine’de bizleri her zaman olduğu gibi heyecan dolu bir bölüm bekliyor. İkimizin Yerine dizisinde 23 Mayıs Perşembe günü Anandi Dadisa hakkında bir takım şeyler duyar ve bu duyduklarının ardından Dadisa’nın gerçek dostu olmadığını düşünür ve bu düşünce Anandi’yi fazlasıyla öfkelendirir. Anandi’nin bu öfkesinin altında aslında Dadisa’ya olan sevgisi yatıyordur ve Dadisa ondan beklemediği şeyler yapıyordur.

Anan’di henüz öfkesini atamamışken Shivraj’ la yüşleşir. Shivraj, Aşima’nın hislerini yok sayıyordur ve bu zaten öfkeli olan Anandi’yi oldukça sinirlendirir. Anandi Dadisa’ya da olan öfkesi ile Shivraj’a fazla sert çıkar. Shivraj Aşima’yı yıllardır arkadaşı olarak gördüğü için onun kendisine olan hislerinin farkında bile değildir ve bunu Anandi’ye açık bir dil ile anlatır. Anandi ise hem ailesine hem de Shivraj’a evlenmek istemediğini anlatmaya çalışır.Diğer taraftan ise Jagdish’in, Anandi ile duruşması yaklaşmaktadır ve bu duruşma Anandi’yi korkutmaktadır. Duruşmada neler olacak ? Anandi ile Dadisa’nın arası düzelecek mi ?

İkimizin Yerine 257. Bölümde Neler Oldu?

Jagat, Anandi’nin yanındaki adamın kim olduğunu düşünür. Muhabir Şiv hakkında konuşunca Jagat  televizyonu kapatır. Gauri, ona Anandi‘yi kıskandığını söyler. Jagat Gauri‘nin kıskanç ve bencil olduğunu, hayatını mahvettiğini belirtir. Gauri yanlış karar veren sendi konsantre olsaydın bu hiç olmazdı ve beni suçluyorsun der. Jagat daha sonra Gauri’yi hayatıyla oynadığı için suçlar.Jagat, Anandi‘yi över ve ona verdiği yardımdan kimseye söz etmediğini belirtir. Gauri, bir karı, kocadan onunla ilgilenmesini ister ama bunu yapamıyorsun ve ben şikâyet etmiyorum der. Jagat‘ı işe yaramaz görür.

Anandi’ye yaptıklarının bedeli olduğunu fark eder ama acı çeker. Anandi‘nin ailesine sahip olduğunu söyler. Başına gelenler için Tanrı‘yı ​​suçlar. Şiv‘in annesi onu arar ve doğum gününü kutlar. Annesi Şiv’in evlerine ne zaman geleceğini merak eder. Jagat diğer insanlara bakarak yalnız yürümeye devam etmektedir.Hiçbir şeyi olmadığını düşünür ve Gauri bile ondan uzak. Bu laneti hak edecek ne yaptım diye bağırır. Şiv, Dadisa‘nın evine gelir ve neden her yerin karanlık olduğunu sorar. Basant ışığı yakar ve kadınlar ellerinde mumlarla gelir. Şiv‘in kafası karışır. Anandi Şiv‘i karşılar ve mutlu yıllar diler. Şiv büyülenir. Diğerleri de doğum gününü kutlar. Şiv duygusallaşır ve teşekkür etmeye çalışır, ama heyecandan dili tutulur. Anandi bir sonraki bölümde bu evlilikten kurtulabilecek mi ?

İkimizin Yerine Tekrarları Saat Kaçta?

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ciddi bir izleyici kitlesine sahip İkimizin Yerine dizi hafta içi hergün 16.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaktadır.

YORUMLAR

  1. en sevdiğim di bayılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.